KENDİ IŞIĞIMIZI YAKMANIN DEĞERİ

blog yazarı
SEW_DE

Kısa bir günce…

Bir süre iç mabedime döndüm. Ve kendimi dinlerken, yaşamımın bana kattıklarını gözden geçirdim. Bu süre zarfında beni, düşüncelerimi, fikirlerimi, davranışlarımı sabırla bekleyen aileme ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.

“Seni karanlıkta bırakanlara teşekkür et. Kendi ışığını yakmana yardımcı oldukları için.”

Bu kararlar gerçekten son derece önemliydi benim için. Umarım sizlerin de işinize yarayacak teorilerdir:

1_ Çok değerli yaratıldık. Önemliyiz. Bu yüzden kendi varlığınızı ve önceliklerinizi ortaya koyun.
2_Kimlerin vefasız olduklarını görün. Gerçeklerle yüzleşin.
3_Kimlerin negatif olduğunu farkederken, o özellikleri not edin. Kendinizde var olan bu özellikleri içsel meditasyonlarla iyileştirin.
4_Sıkıntılı bir durumda uzaklaşman gereken her yerden kendini soyutla. Sen olmasan da varlığını mutlaka hissettirmişsindir. Sevgiyle kendini dinle. Dış bağlarla etkileşimine ara ver.
5_ Sorun oluşan yere git. Kilit noktayı bul, anahtarla çevir ve ayrıl. İlahi adalet senin için, doğru olan her şeyi sana sunacaktır.
6_ Saf ve en temiz enerjinle gerçek duygunu ortaya koy ve kendine dürüst ol. Böyle olduğun zaman insanlara değer duygusunu farkettirirsin.
7_ Herkesle iletişim kurmak zorunda değilsin. Başkalarına danıştığın fikirler, senin geçmiş fikirlerinin tekrarıdır. Hayata soru sorduğunda, sorunun cevabı kendiliğinden sana gelecektir ve “öz” den gelen cevaplar seni ileriye taşıyacaktır. Yine bu süre içinde sevdiklerini ihmal etmeyi unutma!

18. 09 .2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

19 − 5 =