Kullanım Koşulları ve Gizlilik

KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ

İnternet sitesi ziyaretçilerimizin gizliliği bizim için çok önemlidir ve kendimizi onu korumaya adadık. Bu ilke, kişisel bilgileriniz ile ne yapacağımızı açıklar.

Sitemizi ilk ziyaretinizde bu ilke kapsamında çerezleri kullanmamıza izin vermeniz, internet sitemizi her ziyaret ettiğinizde çerezlerin kullanılmasına izin verir.

bilimsenligi.com sitesine giriş yaptığınız andan itibaren belirttiğimiz kayıt ve koşullar geçerlidir.

YASAL UYARI

Bu web sitesinde yer alan bilgiler ile site tasarımı ve yerleşim düzeni; takdim şekli, telif hakkı ya da diğer kanunlar tarafından korunan öğeler içermektedir ve kısmen ya da tamamen kopyalanamaz veya taklit edilemez.

* bilimsenligi.com sitesindeki bilgilerin doğru olmasının sağlanması için her türlü çaba harcanmış olsa da, burada yer alan bilgilerde hatalar ya da eksiklikler bulunabilir.

* bilimsenligi.com sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğuna güvenililirliğine ilişkin hiç bir şekilde garanti vermez.

* bilimsenligi.com sitesi olarak sağlamaya çalıştığımız hizmetlerin kesintisiz, hatasız, sunucu kesintisi veya herhangi bir zararlı bilgisayar kodu içermediği garanti vermemektedir.

Bağlantılar
* Diğer web sitelerine bağlantılar, bilimsenligi.com tarafından yalnızca kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlanması amacıyla sunulmuştur.

İçerik Ekleme
* Siteye kullanıcılar içerik ekleyebilirler Bu içerikler bilimsenligi.com’ın görüşlerini yansıtmayabilir. bilimsenligi.com’ın web sitesine yazı – görsel – video – dosya vs. yükleyerek, tüm gerekli haklara sahip olduğunuzu ve eklenen içeriğin herhangi bir üçüncü kişinin herhangi bir kişisel ya da mülkiyet hakkını ihlal etmeyeceğini ya da anılan malzemelerin zararlı, onur kırıcı, kanuna aykırı, tehditkar, ahlaka aykırı, taciz edici ya da diğer herhangi bir biçimde uygunsuz olmayacağını beyan etmiş olmaktasınız.

* bilimsenligi.com’un web sitesine içerik ekleyerek, içeriklerinizin herhangi bir biçimde ya da ortamda kullanmasına ve başkalarının kullanmasına izin vermesine yetki vermiş olmaktasınız.

GİZLİLİK İLKESİ

* bilimsenligi.com sitesi ziyaretçilerinden toplayabileceğimiz bilgilerin korunmasının taşıdığı önemi bilmektedir.

* bilimsenligi.com’un bu gizlilik beyanına uymadığını düşünüyorsanız, öncelikle admin (@) bilimsenligi.com adresine e-posta göndererek Web Sitesi Yöneticisi ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Güvenlik ve Bilgilerin Paylaşılmaması

*Siteye giriş yaptığınız andan itibaren kullanıcı bilgilerinin güvende tutulması önem vermekteyiz ve yasal kurumların talepte bulunduğu durumlar hariç olmak üzere, herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye bu bilgileri vermeyeceğiz.

* Yetkisiz erişimi önlemek için teknik yazılımsal önlemler almaktayız.

* Siteyi ziyaret ettiğiniz andan itibaren eğilimlerinizin analiz edilmesi, sitenin yönetilmesi ve kullanıcıların genel hareketlerinin takip edilmesi, tarayıcı türünü, İnternet hizmet sağlayıcısını, geldiğiniz & gittiğiniz sayfaları, platform adını, tarih & saat bilgisini ve tik sayısını içermektedir.

* Sitede yayınlanan yazı, görsel vs. gibi tüm içerikler size ait olması ve herhangi bir nedenle kaldırılmasını istemeniz halinde, admin @ bilimsenligi.com adresine e-posta göndererek Web Sitesi Yöneticisi ile iletişim kurun.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

* bilimsenligi.com, diğer web sitelerine bağlantılar içermektedir. Anılan diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı anlamanız önem taşımaktadır. Bizim sitemizden diğer sitelere geçtiğinizde, bu sitelere verdiğiniz kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere ilişkin uygulamaları hakkında bilgi edinmek üzere anılan diğer sitelerin gizlilik beyanlarını okumanız gerekmektedir. Bu gizlilik beyanı, yalnızca web sitemiz için geçerlidir.

Değişikliklerin Bildirilmesi
Gizlilik ilkemizde değişiklik yapmaya karar verirsek, hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl kullandığımızı ve varsa, hangi durumlarda bu bilgileri açıkladığımızı her zaman bilmeniz için söz konusu değişiklikleri bu sayfamızda duyuracağız.