AEROSPHERE 2021 Havacılık ve Elektronik Sistemler Zirvesi

Havacılık ve Elektronik Sistemler Zirvesi

AEROSPHERE 2021 Havacılık ve Elektronik Sistemler Zirvesi tüm Türkiye’nin ve gençlerin ilgi duymaya başladığı savunma sanayii ile arzulanan havacılık hakkında bilgi alma isteğine cevap verecek büyük bir etkinlik olmayı amaçlamaktadır. Havacılık ve elektronik sistemler alanında kendini geliştirmeye adamış IEEE AESS DEU ve AESS EGE kardeş komiteleri olarak, katılımcılarımızın ilgi alanları doğrultusunda konuşmacılar belirleyerek günümüzde havacılık sektörü, mühendislik ve havacılık, savunma sanayii, hobi uğraşları için havacılık, elektronik sistemlerin geleceği, lise seviyesindeki öğrenciler için kariyer planlaması olarak elektronik sistemler gibi konularda oturumlar ve paneller vasıtasıyla bilgi verilmesi, soru cevap yapılması ve böylece mühendis adayı gençlerin kariyer planlarında bu alanda yol çizebilmesini amaçlanmaktadır.

AeroSphere, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’nin düzenlediği ilk zirvedir ve Ege Bölgesi’nin en büyük Havacılık ve Uzay Zirvesi olacaktır. Online etkinliğimiz; 21-22-23 Mayıs 2021 tarihlerinde olup üç gün sürecektir.
Biz bu zirveyle; öncelikle mühendislik öğrencileri olmak üzere, havacılık ve uzay alanlarına ilgi duyan bütün katılımcıları, bu alanların ileride gelen isim ve şirketleriyle buluşturmayı planlıyoruz. AeroSphere’de paneller, online konferanslar ve katılımcılar arasında etkileşim için yarışma ve çekilişler düzenlenecektir. Siz de bu muhteşem etkinlikten yararlanmak isterseniz,
Kayıt için: www.izmiraerosphere.com adresini ziyaret edin!

Sosyal medya hesaplarımız:

Instagram: https://www.instagram.com/aerosphere21/?hl=tr

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/aerosphere21

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCTzh3mPdWgKvzkPS8-v0NPQ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin