MZV – MEF YetGen Zirve 1. Aşama başvuruları AÇILDI!

YetGen Zirve
YetGen Zirve

Yılın heyecanla beklenen o anı geldi! YetGen Zirve 2023 1. Aşama başvuruları başladı!

YetGen’in kalbimizde yeşerttiği “Umut” konseptiyle yola çıktığımız zirvemize katılmak için YetGenli olmana gerek yok, bu yıl zirve başvurularımız YetGen’i tanımak isteyen herkese açık!

YetGen, Cumhuriyetimizin 100. yılında bizleri heyecanlandırarak, geçmişten ilham alarak ve geleceğe umutla bakarak bir araya getiriyor!

Eğer sen de 19 Kasım günü bizimle Zorlu PSM’de buluşmak istiyorsan https://yetkingencler.com/zirve-2023/ adresinden başvurunu yapmayı unutma!

Değerli konuşmacılarla buluşma fırsatı yakalayacağın, deneyim köşelerinde harika anılar biriktireceğin en önemlisi de binlerce farklı renkten heyecanlı genç ile buluşacağın YetGen Zirve 2023’te seni de görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yet-Gen Zirvesi 2023, 19 Kasım Pazar günü Zorlu PSM’de düzenlenecek. Zirve, gençleri bir araya getirerek, onların fikirlerini paylaşmaları ve birbirlerinden ilham almaları için bir platform sunuyor.

Merhaba Sana harika bir duyuru ile geliyoruz! 2023’ün en güzel ve en özel anına hazır mısın? Sabırsızlıkla beklediğimiz ve #Geçmiştenİlham #GeleceğeUmut mottolarıyla yola çıktığımız MZV – MEF YetGen Zirve 2023 1. Aşama başvuruları AÇILDI! 19 Kasım Pazar günü Zorlu PSM’de bir araya geliyoruz. Eğer sen de bu mükemmel günde yer alıyor ve biriktireceğimiz harika anılara ortak olmak istiyorsanız 1. Aşama başvuruyu doldurabilirsiniz. Not: YetGen Zirve 2023’e katılımı sağlamak için YetGenli olma şartı aramıyoruz. Dünyayı değiştirme isteği ve kendini geliştirme motivasyonu yüksek olan tüm gençlerle yüz yüze tanışmayı iple çekiyoruz.

Zirveye kimler başvurabilir?
Lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans, master ya da doktora öğrencisi olan herkes başvuru yapabilir. Bu noktada YetGen mezunu olma şartı aramıyoruz.
Eğer YetGen mezunuysan formda bunu belirtmen kıymetli olur.

YetGen Zirve 2023 1. Aşama Başvuruları Başladı!

YetGen Zirve 2023 1. Aşama Başvuru Formu

Her türlü sorun için zirve@yetkingencler.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsin.