İTÜ Yatırım Kulübü – GOBI Uluslararası Öğrenci Zirvesi

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından bu yıl 14. kez düzenlenecek olan İTÜ’nün ilk & ödüllü uluslararası öğrenci zirvesi Global Opportunities in Business and Investment, bilinen adıyla GOBI’nin kayıtları açıldı!

2009 yılında Üniaktivite tarafından ”En İyi Uluslararası Organizasyon” ödülüne layık görülen, İTÜ’nün ilk uluslararası öğrenci zirvesi olan GOBI; 13 yıldır “Bu Bir Hayal Ürünüdür!” mottosu ile dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara evrensel konularda rehber olmayı ve onlara yeni fırsatlar sunmayı amaçlamıştır.

14. senesinde Sabancı Holding global sponsorluğunda ”İnsanı Yeniden Tanımla!” sloganıyla 11 – 12 – 13 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan GOBI; bu yıl farklılık, teknoloji, değişim, insan, farkındalık, alışkanlık, etki gibi pek çok farklı temayı işlerken ”Gobist” adını verdiğimiz yabancı öğrencilerle İstanbul’da vakit geçirmenizi sağlayacak.

Bu seneki konuşmacılarımızdan birkaçı:
– Berkeley Üniversitesi’nden Profesör Daniel Kammen ile ”Taking the Long View, The Forever Legacy of Climate Change” başlıklı oturumda sürdürülebilirliği konuşacağız.
– Yönetmen & Yazar Mu Tunç ve Loud and Proud Kurucu Ortağı Elif Çetin ile yaratıcılık üzerine konuşacağız.,
– B2Metric AI CEO’su Murat Hacıoğlu, ”Is the Artificial Intelligent the Ultimate Solution Partner?” başlıklı panelde bizimle olacak.

Sen de GOBI’ye kaydol, hep birlikte insanı yeniden tanımlayalım!

GOBI Instagram Hesabı: www.instagram.com/gobistanbul

GOBI Web Sitesi: www.gobistanbul.com