23. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi

Kongresi
Biyoloji Öğrenci Kongresi

23. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi

DAVET
Afyon Kocatepe Üniversitesi, evrensel bilim ilkeleri ışığında, dünya standartlarında bilgi ve teknoloji üreterek ulusal ve bölgesel sorunlara odaklı proje merkezi özelliği taşıyan, küresel rekabet koşullarına hazır nesiller yetiştiren, uluslararası tanınırlığa ve saygınlığa sahip bir üniversitedir. Çağdaş eğitim-öğretim ilkeleri çerçevesinde, paydaşların gereksinimlerini gözeterek eğitim-öğretim hizmeti sunmak, bilimsel araştırma, yayın ve danışmanlık yapmak, topluma ve insanlığa hizmet etmek amaçları arasındandır.

Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğrencilerinin düzenlediği Uluslararası Katılımlı 23. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan büyük bir onur ve gurur duymaktadır.

Kongremiz süresince temel bir bilim olan Biyolojinin yanı sıra, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tıp, Biyomühendislik, Biyokimya ve Biyoteknoloji gibi canlıları konu alan diğer bilim dalları da dahil olmak üzere bilimsel, sözlü ve poster sunumları yapılacaktır. Diğer taraftan dinleyici olarak katılımcı arkadaşlarımızı da aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.

Kongre kapsamında bilimsel etkinliklerin yanı sıra katılımcılarımızın daha iyi vakit geçirebilmesi için sosyal etkinliklerimiz de yapılacaktır.

YOLLARIN KESİŞTİĞİ NOKTADAN, BİLİMİN KESİŞTİĞİ NOKTAYA…

“ULUSLARARASI KATILIMLI”

23. ULUSAL BİYOLOJİ ÖĞRENCİ KONGRESİ

21-25 AĞUSTOS 2017

Kongremize Katılmak İsteyen Genç Araştırmacılarımız;

Erken Kayıtlarını: 30.06.2017

Geç Kayıtlarını: 14.07.2017

Bildiri Özet Gönderimlerini: 16.06.2017

tarihine kadar yapabilirler.

http://biyokongre23.aku.edu.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin