13.Ulusal BÖTE Öğrenci Kurultayı

Öğrenci Kurultayı

13.Ulusal BÖTE Öğrenci Kurultayı
Ulusal BÖTE Öğrenci Konseyinin bir etkinliği olan 13.Ulusal BÖTE Öğrenci Kurultayının ev sahipliğini Dokuz Eylül Üniversitesi yapacaktır.

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrenci Kurultayı her yıl farklı bir üniversitenin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü ve/veya ilgili kulübü tarafından organize edilen, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğrencileri arasındaki etkileşimi ve iletişimi artırırken mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, ülkenin bilişim alanındaki yönelimlerini belirlemek ve bu alanda gelişimine destek vermek, öğrencilerin geleceklerine dair planlar yaparak sorunlarını tartışmak, sektör temsilcileri ve akademisyenlerle iletişime girme şansı bularak hedeflerini belirlemek amacıyla düzenlenen mesleki ve sosyal bir toplantıdır.

Organizasyon yapısı ve çalışmalar yönetim kurulu önerileriyle ev sahibi üniversitenin düzenleme kurulu tarafından uygulamaya geçirilir. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrenci Kurultayı bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi bölümü öğrencileri tarafından yapılmasına rağmen katılımcılar bilgisayar bilimleri ve bilişim teknolojilerine dair herhangi bir bölümden olabilmektedir. Kurultaya her üniversitenin ilgili bölümünden kontenjan dahilinde resmi temsilcilerin yanı sıra ilgili bölümlerin öğrencileri, akademisyenler, sektör temsilcileri ve mezunlar katılabilir.

Dokuz Eylül Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü
Değerli Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğrencileri ve akademisyenleri, 26-27-28 Nisan 2019‘da Dokuz Eylül Üniversitesinde yapılacak olan 13.Ulusal BÖTE Öğrenci Kurultayında sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Kurultay Tarihi : 26 -27 – 28 Nisan 2019
Kurultay Başkanı : Özlem Nur ERCİYES
Email : [email protected]

http://2019.botekurultayi.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin