Yeşil Bayrak Ödülü Başvuruları Başladı

Eko-Okullar Programı kapsamında;

* 2013–2014 eğitim-öğretim yılı itibari ile çalışmaya başlamış olan ve ilk kez ödül başvurusunda bulunacak okullar ile *2012-2013 eğitim-öğretim yılı sonunda Yeşil Bayrak almış olup sonraki 2 yıl boyunca farklı bir konu ile Program’a devam eden okullar Yeşil Bayrak başvurusunda bulunabilirler. Bu şartları sağlayan okulların 16 Şubat-13 Mart tarihleri arasında internet sayfamızda bulunan Yeşil Bayrak Ön Başvuru Formunu doldurarak internet üzerinden göndermeleri gerekmektedir.

* Yeşil Bayrak başvuru sürecinde internet üzerinden ön başvuru tek başına yeterli değildir, mutlaka “Yeşil Bayrak Başvuru Dosyası”nı içeren CD’nin de kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. 13 Mart 2015 Cuma dosyanın kargoya verilmesi için son gündür! Daha sonra kargoya verilen CD’ler kesinlikle kabul edilmeyip geri gönderilmektedir. Dosya içeriği hakkında bilgi almak için lütfen “Yeşil Bayrak Ödül Başvurusu” bölümünü inceleyiniz.

* Eksik belgesi olan okulların başvuruları kabul edilmemektedir. Bu kapsamda başvuru yapan her bir okulun Eko-Okullar internet sayfasında yer alan okul profillerinde son 2 seneye (2013-2014 ve 2014-2015) ait 2 adet katılım payı, 2 adet eylem planı ve 3 adet dönem sonu raporu bölümünün altında “Yeşil Tik” işaretinin bulunması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan okullar okul profillerine giriş yaparak belgelerinin tam olup olmadığını kontrol edebilirler.

Soru ve görüşleriniz için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.