Girişimcilik Hayallerini Geliştirmek İsteyenler T-BİGG’de

Girişimcilik
Girişimcilik

Girişimcilik Hayallerini Geliştirmek İsteyenler T-BİGG’de

Hayalindeki teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirmek için 150.000 TL’ye kadar sermaye desteği ve mentorluk sunan TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı’na (BİGG) erişmeni sağlayan T-BİGG Programı başvurularımız devam ediyor.

Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adayları bu yıl da TÜBİTAK BİGG başvurularında ODTÜ TEKNOKENT’in desteğini alacaklar.

Programın ilk yılı tamamlanırken, desteklenen girişim sayısı ve destek oranı göz önünde bulundurulduğunda, en başarılı TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı Kuruluşu ODTÜ TEKOKENT oldu. Geçen sene TÜBİTAK BİGG paneline çıkan girişimcilerimizden 150.000 TL sermaye desteği almaya hak kazananlar şirketlerini

ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezi’nde kurdular ve yatırımcılarla görüşmeyi sürdürmektedir. Hatta T-JUMP San Francisco ofisimizde yatırımcılarla buluşup girişimini Amerika’ya duyuran ekiplerimiz de oldu. Sen de T-BİGG’e başvurarak ODTÜ TEKNOKENT’in tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarıyla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürüp ve uluslararası başarılara imza atabilirsin.

150.000 TL Sermaye Desteği
TÜBİTAK 1512 programı kapsamında, başarılı bulunursan teminatsız, geri ödemesiz 150.000 TL sermaye desteği almaya hak kazanabilirsin.

Eğitim ve Mentorluk
ODTÜ TEKNOKENT’in tecrübeli eğitmen ve iş dünyasında yer alan mentorları ile tanışma, iş fikrini ticaretleştirmek için gerekli doğrulama çalışmalarını yapma fırsatı yakalayabilirsin.

Kuluçka Merkezi
TÜBİTAK 1512 Desteği almaya hak kazandığında, ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezi’nde yer alma fırsatı yakalayabilir ve bir ODTÜ TEKNOKENT şirketi olma ayrıcalığı elde edebilirsin.

Yatırım Fırsatları
ODTÜ TEKNOKENT ailesine katılabilir ve başarılı bulunan iş fikrinle şirketleşerek yatırımcı iş ortaklarımızdan yatırım alma şansı yakalayabilirsin.

Uluslararası Başarılar Kazanın
Programı başarı ile tamamlayıp TÜBİTAK’tan sermaye desteğini almaya hak kazandığında TEKNOKENT’in San Francisco’da yer alan T-JUMP hızlandırma merkezinde uluslararası hızlandırma programlarına dahil olma şansı yakalayabilirsin.

En Başarılı Uygulayıcı Kuruluş
17 Uygulayıcı Kuruluş arasında, en başarılı TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı Kuruluşu olan ODTÜ TEKNOKENT’in tecrübesiyle fikrini karlı bir iş modeline dönüştürüp uluslararası başarılara imza atabilirsin.

http://tbigg.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin