VETERİNER CERRAHİ KONGRESİ

13. ULUSAL VETERİNER CERRAHİ KONGRESİ

(ULUSLARARASI KATILIMLI)

27 Haziran-1 Temmuz 2012

Sarıkamış- Kars

Değerli Meslektaşlarımız,
Veteriner Cerrahi ailesinin en büyük mesleki ve bilimsel platformu olarak bilinen ve Türkiye’de 1986 yılından bu yana periyodik olarak düzenlenen Ulusal Veteriner Cerrahi Kongreleri’nin bir yenisine daha sizleri davet etmenin mutluluğu ve onuru içerisindeyiz. Şimdiye kadar düzenlenen tüm kongrelerimizde, emek ve desteklerini esirgemeyen değerli hocalarımıza bizlere de ilham kaynağı oldukları için şükranlarımızı sunuyoruz. 

Kars-Sarıkamış Ce-mar Sarıkamış Toprak Hotelde 27 Haziran- 01 Temmuz 2012 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz 13. Veteriner Cerrahi Kongresi’nin hazırlıklarına önceki kongrenin hemen ardından başlanmış olup çalışmalarımız yoğun bir tempoda sürdürülmektedir. Kongre düzenleme kurulu, katılım ve konaklama ücretini en düşük düzeyde tutabilmek için çok titiz ve özverili bir şekilde çalışmaktadır. 

Bu yılki buluşmanın, bilimsel program ve aktivitelerin yanı sıra sosyal etkinlikleri ile de tüm meslektaşlarımız için heyecan verici, motivasyon sağlayıcı bir platform olacağını düşünmekteyiz. Ulusal düzeyde katılımla birlikte, yurt dışından gelecek olan çok değerli konuşmacılarımızla da kongremizi zenginleştirme çabası içerisindeyiz. Bu toplantı çerçevesinde, Veteriner Cerrahi alanındaki son teknoloji ve uygulamalar, ufkumuzu genişletecek yeni, farklı düşünce ve yaklaşımlar ele alınabilecektir. Aynı zamanda Veteriner Hekimlik eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin de birçok akademisyeni izleme imkânı bularak, kongremizden faydalanacakları inancındayız. 

Yoğun bilimsel program dışında kalan zamanlarda, meslektaşlarımızı görebilme, yeni dostluklar kurabilme ve az da olsa dinlenebilmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle, kongremiz süresince birlikte eğlenmenin keyfini yaşatacak,  zengin ve sürprizlerle dolu aktiviteler hazırlamaya çalışıyoruz. Sayısız tarihi zenginlikleri ve kongrenin düzenleneceği mevsim itibariyle ön plana çıkan doğal güzellikleri eşliğinde Kars ve çevresini tanımak, yoğun tempolu, yıpratıcı meslek yaşantımız içinde kısa bir süre rahatlamak, keyif verici ortam ve yemeklerde bir araya gelebilmek amacıyla, doyurucu bir sosyal program oluşturmayı da arzu ediyoruz. 

Başvuru ile ilgili ayrıntılı bilgiler Veteriner Cerrahi Derneği’nin web sitesi (www.vetcer.org) ve Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nin anasayfasında (www.veteriner.kafkas.edu.tr) yayınlanacaktır. 

Tüm meslektaşlarımızı, kongre temamız kapsamında, bu sayfaları gözden geçirmeye ve önerilerini iletmeye davet ediyoruz. Başarılı bir kongre gerçekleştirmek ve güzellikleri hep birlikte paylaşarak arttırmak üzere Kars’ta buluşmayı umut ediyor, esenlikler diliyoruz.

Prof. Dr. İsa ÖZAYDIN

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.