Uluslararası İşletme Öğrencileri Kongresi

ULUSLAR ARASI İŞLETME ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ
Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin işletme öğrencilerine yönelik Uluslararası İşletme Öğrencileri Kongresi (UİÖK), Yalova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından 2-3 Mayıs 2014 tarihleri arasında Yalova’da düzenlenecektir. Bu alanda ilk kez düzenlenecek olan bu kongre ile üniversite öğrencilerine akademik çalışma yapma ve çalışmalarını paylaşacakları bir tartışma platformu oluşturma amacı güdülmektedir. İşletme lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan bu kongreye bildiri göndererek ya da dinleyici olarak katılmak mümkündür.

Kongreye katılmak isteyen tüm öğrencilerin ICOBS Yazım Kılavuzu doğrultusunda İngilizce ya da Türkçe olarak hazırlayacakları ampirik ve teorik genişletilmiş özet çalışmalarını, 11 Nisan 2014’e kadar kongre eposta adresine ([email protected]) göndermeleri gerekmektedir.
Hakem değerleme sürecinden sonra kongrede sunulmak üzere kabul edilen bildiriler Kongre web sitesinde ilan edilecektir. En İyi Bildiri Ödülleri’ne aday olacak katılımcıların bildirini tam metin olarak 21 Nisan 2014’e kadar kongre eposta adresine göndermeleri gerekmektedir. Ekte genişletilmiş özet ve tam metin bildiriler için yazım kılavuzunu bulabilirsiniz. Bildiri başvuruları ve En İyi Bildiri Ödülleri hakkında daha fazla bilgi almak için kongre sayfamızı (www.icobs.org) ziyaret edebilir ya da kongre sekretaryamızla ([email protected]) irtibata geçebilirsiniz.

Uluslararası İşletme Öğrencileri Kongresi’ne yurt içi ve yurt dışından tüm üniversite öğrencileri, öğretim üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri davetlidir.
Kongre ile daha detaylı bilgiye kongre web sayfasından ulaşabilirsiniz: www.icobs.org
UİÖK Organizasyon Komitesi

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Yalova Universitesi, İİBF, Bağlarbası Mah.
Safranyolu Cad. Yalova, 77100, Türkiye/Turkey
+90 542 558 71 44
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.