Uludağ Astrofest 2017

Uludağ Astrofest 2017

Uludağ Astrofest 2017 Kayıtları Açıldı !!

Uludağ Astrofest 2017 atölye çalışmaları, NASA’dan JAXA’dan (Japon Uzay Araştırma Ajansı), TÜBİTAK’tan, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden ve Utrecht Üniversitesi’nden uzman konuşmacılar, doğa yürüyüşleri, gökyüzü gözlem etkinlikleri, Uludağ Zirve Yürüyüşü, konserler ve sayısız sürpriz ile 28-29-30 Temmuz’da Uludağ Bof Otel’de gerçekleştirilecek.

Doğadaki insan Serdar Kılıç, Talha Uğurluel, Taşkın Tuna ve Astronot Muhammad Ahmed Faris gibi bir çok alanında uzman konuşmacı gökyüzünü ve doğayı sizlerle buluşturacak.

Yetişkinlere ve çocuklara yönelik atölye çalışmaları Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi ve Utrecht Üniversitesi ortak çalışmaları ile gerçekleştirilecek.

Uludağ zirve ve kısa mesafe yürüyüşleri ile Uludağ’ı keşfederken sizlere Serdar Kılıç eşlik edecek. Çocuklar da Orman Kaşifleri ekibi ile Uludağ’ın bitki örtüsünü ve doğasını öğrenecek.

Bir anda Vokalemun grubu gözlem sırasında Yıldızların Altında şarkısını acapella söyleyecek ve belki de gökyüzü gözleminde Perseid Göktaşı yağmurunu hızlandıracak.

Tüm bunlar ve çok daha fazla 28-29-30 Temmuz’da Astrofest 2017^de Uludağ Bof Otelde..

Detaylı bilgi ve kayıt için : www.bursabtm.org

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.