Sağlık Bilimlerinde Beslenme ve Gıda Zirvesi

Sağlık Bilimlerinde Beslenme ve Gıda Zirvesi
Sektörel Boyutuyla Toplu Beslenme Hizmetleri
15-17 Ekim 2014, Ankara Hilton Hotel

Değerli Bilim İnsanları ve Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Sağlık Bilimlerinde Beslenme ve Gıda Zirvesi’ni hayata geçirmenin heyecanı içindeyiz. Ankara’da 15-17 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak olan bilim etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bu ilk zirvenin ana temasını son on yılda hayatımızdaki yeri hızla artan, toplum sağlığını farklı yönleriyle etkileyen ev dışı tüketim bir başka deyişle toplu beslenme hizmetleri oluşturmaktadır. Zirve kapsamında; İnsan Kaynakları Yönetimi, Hammadde ve Hizmet Tedarikinde Güncel Konular, Hasta Memnuniyetinin Arttırılmasında İnovasyon Çalışmaları, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uygulamaları gibi konular uzmanları tarafından ele alınarak tartışılacaktır.
Toplu beslenme hizmetlerinde kaliteyi yakalama çabasında olan beslenme ve gıda ile ilgili paydaşlarımızla bir araya gelmeyi hedeflediğimiz toplantımızda, güncel konuları bilimsel veriler, bilgi ve deneyimler ışığında paylaşarak tartışmak ve çözüm noktasında uygulanabilir önerilerin gündeme getirilmesini amaçlıyoruz.
Beslenme ve gıda bilimine gönül vermiş konuyla ilgili tüm tarafları, “Sağlık Bilimlerinde Beslenme ve Gıda Zirvesi” nde aramızda görmeyi umuyor, değerli katkılarınızı ve katılımlarınızı bekliyoruz. Anadolu’nun merkezi Başkentimiz Ankara’da sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.

Saygı ve sevgilerimizle.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Nevin ŞANLIER

Doç.Dr. Saniye BİLİCİ

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Bilimsel Sekreterya

Telefon : (312) 216 26 08
Fax : (312) 216 26 36
Doç.Dr. Saniye BİLİCİ
[email protected]

Araş. Gör. Hande YILMAZ
[email protected]

Araş. Gör. Semra NAVRUZ
[email protected]

Araş. Gör. Büşra AYHAN
[email protected]

Araş. Gör. Süleyman KÖSE
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.