Putech Eurasia & Eurasian Composites Show Bu Hafta İstanbul’da

Avrasya’nın Lider Poliüretan ve Kompozit Platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, “4. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2015’de, Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenecek.

Türkiye’de, Avrupa ve dünya büyüme oranlarının üzerinde bir büyüme gösteren Kompozit sektörü, 2010 yılından itibaren % 9-10 oranında büyüme bekleniyor. Dünyada 7,3 milyon ton ve 43,5 milyar Euro’luk bir ticaret hacmine sahip. Türkiye’de otomotiv, inşaat ve altyapı sektörlerindeki Kompozit kullanımları, toplam Kompozit kullanımının yarısından daha fazlasını oluşturuyor ve hızlı bir şekilde büyümesi yabancı üreticilerin dikkatini çekiyor.
12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında “Putech Eurasia, Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” ile aynı tarihte düzenlenecek olan “Eurasian Composites Show, Kompozit Sanayi Fuarı”, yurtiçi ve yurtdışından yüzlerce katılımcısı ile Kompozit Endüstrisi’nin lider firmalarını ağırlayacak ve Ar-Ge çalışmalarına katkı sağlayacak.

Poliüretan ve Kompozit Sanayilerinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve sektörde lider bir çok firmayla bir araya gelip tanışma fırsatı yakalamak için, sizleri de Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015’e bekliyoruz.

http://www.putecheurasia.com/

http://www.eurasiancomposites.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.