I. Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi

Sevgili Meslektaşlarımız,

I. Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi 20-21 Kasım 2014 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezinde yapılacaktır.

Son 5 yılda hızla açılan Sağlık Bilimleri Fakülteleri arasında bütünlüğü sağlamak ve yapılacak bilimsel oturumlardan çıkacak sonuçların raportörler aracılığıyla gerekli ve ilgili yerlere ulaştırılmasını sağlayan mesleklerimize ışık tutacak çok önemli bir kongre olacağı inancındayız.

Bu amaçla, Hacettepe Üniversitesinde, Sağlık Bilimleri Fakültelerini buluşturmayı, hem öğrenci eğitimi hem de mesleklerin sorunlarını masaya yatırarak bizler ve toplum için kaliteli hale getirmeyi, uygulamadaki eksiklikleri görerek gerek çalıştaylarla, gerekse sözel ve poster sunumlarıyla interaktif bir toplantı yapmayı planladık.

Kongre ve sempozyumların bilimsel konuların en güncel biçimde ele alınıp tartışıldığı ortamlar olması yanı sıra sosyal birlikteliği sağlama gibi bir misyonu da vardır. Sizlerle daha sonra paylaşmayı düşündüğümüz özel temalı sosyal organizasyonlar ve çok özenli hazırlanacak bir bilimsel program eşliğinde Ankara’mızın güzel sonbaharında Hacettepe Üniversitesinde hep birlikte olmayı diliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı

Kongre Tarihi ve Yeri: 20 – 21 Kasım 2014 Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi, Ankara

Kayıt Masası: 20 – 21 Kasım 2014 / 08:00-19:00 arası hizmet verecektir.

Davet Mektubu: Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılar hakan@diamed98.com adresinden davet mektubu isteyebilirler. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Kongre Dili: Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. İngilizce sunumlar Türkçe’ye simultane olarak çevrilecektir.

Katılım Belgesi: Kongre katılım belgeleri 21 Kasım Cuma günü dağıtılacaktır.

ORGANİZASYON SEKRETERYASI

Hakan GÜNEL (0533 247 6627)

hakan@diamed98.com

Tel & Faks: 0312 434 42 73

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.