FRANCIS Tutumlu İnovasyon yarışması

Tutumlu İnovasyon yarışması
İnovasyon yarışması

Ev ve mutfak işlerini kolaylaştırmak için fikirler, cihazlar veya çözümler sunmak ister misiniz? Birinci Francis Tutumlu İnovasyon Fikir Yarışmasına katılın!

FRANCIS projesinin ortakları, sizi ilk FRANCIS Tutumlu İnovasyon yarışmasına davet etmekten mutluluk duyar!

Ev ve mutfak işlerini yaptığınızda, sürekli size yardımcı olacak bir şeyin eksik olduğunu hissediyor musunuz? Hızlı ve verimli çözümlere mi ihtiyacınız var?

Sizi FRANCIS projesiyle inovasyon yapmaya ve mentor ekibimizin (endüstri koçları, yardımcılar ve yürütücüler) yardımıyla kendi evinizin yaratıcısı olmaya davet etmekten çok mutluyuz.

FRANCIS Tutumlu İnovasyon yarışması, örneğin yemek hazırlama, yemek pişirme, kalanları saklama, bulaşıkları temizleme veya çamaşırları yıkama gibi konularda evde basit, sürdürülebilir ve uygun fiyatlı çözümlere ihtiyaç duyan herkes içindir. Yarışma sonunda en iyi fikirleri hayata geçirmek için destek sağlıyoruz. Fikrinizi beğendiysek, onu endüstri koçuna satabilir, sonraki adımları birlikte atabilir veya kendi başınıza bir iş kurabilirsiniz – siz karar verin.

Bu yarışma özellikle Hindistan, Almanya ve Türkiye’den katılımcıları ağırlamaktadır ancak en az 18 yaşında olan ve İngilizce, Almanca veya Türkçe bilen herkese açıktır. Sadeliğe değer veren vatandaşları – kısıtlı bütçesi ve alanı olan aileleri, minimalist zihniyete sahip insanları ve evini kendi idare eden yaşlı vatandaşları – çekmeyi amaçlıyoruz. Pazarı değiştirebilecek yeni fikirlere sahip bir girişimciyseniz de başvurunuzu dört gözle bekliyoruz.

Yarışma sizi heyecanlandırıyor ama zamanınız veya fikriniz mi yok?

FRANCIS Tutumlu İnovasyon Fikir Yarışması
https://francis-challenges.agorize.com/en/challenges/francis-frugal-innovation-challenge?lang=tr