DİJİTAL İK KONFERANSI

Yeni nesil İK süreçleri 14 Eylül’de
Dijital İK Konferansı’nda konuşulacak!

14 Eylül’de Vodafone ana sponsorluğunda yapılacak olan Dijital İK Konferansı’nın programı belirlendi. İnsan Kaynakları profesyonellerinin kaçırmaması gereken konferansta dijital çağın bireylerini anlamak ve onlarla ilişki kurabilmek için şirketlere yeni çözümler sunulacak. Kurumlara daha iyi dinleme, analiz etme, öğrenme ve uygulama fırsatları sunmak amacıyla düzenlenen Dijital İK Konferansı’nda yeni nesil İK süreçleri konuşulacak.

İnsan kaynakları sektörünün dijital çağa ayak uydurma sürecini mercek altına alacak olan Dijital İK Konferansı Sakıp Sabancı Müzesi, The Seed’de gerçekleştirilecek. Katılımcılarına dolu dolu bir içerik sunacak olan konferansın ana başlıkları İK profesyonellerinin en önemli gündem maddeleri olan Kaosta İK Yönetimi, İçgörülerden Geleceğe, Geleceğin Araç Kutusu ve İK Uygulamaları gibi konulardan oluşuyor.

Konferans, iş dünyasında yaşanan değişime paralel olarak, kurumların çalışanlarıyla sağlam ilişkiler kurabilmesi için gelişmekte olan yeni disiplin ve bakış açılarına İK’nın nasıl uyum sağlayabileceği konusunu gündeme taşıyacak.

Vodafone’un ana sponsoru olduğu konferansta Türkiye’de yaşanan değişim sürecini tanımlayarak yeni kavramlar ve çözümler sunacak iddialı isimler yer alıyor. Konferansın konuşmacıları arasında Acıbadem, Arçelik, Bilim İlaç, Coca-Cola, Doğanonline, Hürriyet İK, Microsoft, P&G, TAV, TEB, Vodafone, Yenibiris.com gibi yerli ve global markaların insan kaynakları yöneticileri, şirketlerin vizyonunu belirleyecek olan tepe yöneticiler, yetenek geliştirme konusunda çalışan profesyoneller bulunuyor. Ayrıca akademisyenler, konusunda uzman profesyoneller, öğrenciler ve iş başvurusunda bulunan yetenekler deneyim ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacak.

Dijital İK Konferansı’na konuşmacı olarak katılacak isimlerden bazıları: Arçelik İnsan Kaynakları Direktörü Buket Çelebiöven, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan, Bilim İlaç İnsan Kaynakları Direktörü Aykut Bora, Coca-Cola Coca Cola Türkiye, Kafkasya, Orta Asya Bölümü ve Avrasya ve Afrika Grubu Ofisi İK Direktörü Tapaswee Chandele, Doğan Online İnsan Kaynakları Grup Başkanı Seda Kayrak Kızılran, Egon Zehnder International Yönetici Ortak Murat Yeşildere, Microsoft İnsan Kaynakları Direktörü Belgin Ertam, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut, P&G Türkiye Kafkaslar ve Orta Asya Cumhuriyetleri Yetenek Yönetimi Lideri Onur Sönmez, TAV Havalimanları Holding İnsan Kaynakları Direktörü Yiğit Oğuz Duman, TEB İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Nilsen Altıntaş, Vodafone Türkiye Yeni Segmentler Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, Vodafone Türkiye Yetenek Geliştirme Direktörü Bülent Bayram, Yenibiris.com Genel Koordinatör Burçak Pak Yılmaz.

Konferans programına ulaşmak ve katılımcı olmak için www.dijitalik2012.com adresi ziyaret edilebilir.
İlgili Kişi
Umut Ersoy
0212 219 29 71
umute@marjinal.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.