Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğrenci Bilimsel Araştırma Kulübü 3. Bilim Günleri

Değerli ziyaretçiler,

3. Bilim Günleri 2014
Kongre deneyiminiz boyunca kolay ulaşabileceğiniz en kapsamlı haberleri sunmayı ve başvuru sürecinizde sizlere destek olmayı hedefliyoruz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğrenci Bilimsel Araştırma Kulübü Organizasyon Komitesi tarafından düzenlenecek olan 3. Bilim Günü, 8-9 Mart 2014 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde gerçekleşecektir.

Bu site birçok sorunuzu yanıtlamak için tasarlanmıştır,ancak cevabını bulamadığınız sorularınız için [email protected] adresi aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Size bu yılki başvuru sürecinde daha iyi hizmet verebilmek için menüde bulabileceğiniz; özet programı içeren bir link ekleyeceğiz.

Sunum yapmayacak olsanız bile bize katılabilir,bu fevkalade organizasyonu seyredebilirsiniz. Sunum yapmayacak katılımcılarımız da aynı şekilde ilgili linki kullanarak başvurabilirler.

Haberleri takip edin, Facebook grubumuza katılın ve bizlerle iletişime geçin!

Sizleri kongremizde ve muhteşem şehir İstanbul’da ağırlamak için can atıyoruz.

3. Bilim Günü Organizasyon Komitesi

Bilim Günleri
Uluslar arası çapta yapılan kongrelerin yanı sıra ulusal olarak yaptığımız bilim günlerinde tıp alanındaki son gelişmeler fakültemizdeki ve diğer tıp fakültelerindeki değerli hocalarımızın katılımıyla değerlendirilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrencilerin tanışması ve kaynaşmasını sağlayan bilim günleri, kulübümüzün yaptığı organizasyonlara farklı bir boyut kazandırmıştır. Bilim günleri, iki günlük bir organizasyon olup içerisinde hocalarımızın sunumlarını, öğrenci sunumlarını ve çalıştayları bulundurur. 27 Şubat 2010’da düzenlediğimiz bilim gününde çeşitli üniversitelerden 200’ü aşkın tıp fakültesi öğrencisi Prof. Dr. Cem’i Demiroğlu Oditoryumunda buluştu. İlk 4 oturumdaki hocalarımızın yaptığı sunumlar ve ardından yapılan öğrenci sunumları ve çalıştaylar büyük beğeni topladı. 2012′de düzenlediğimiz Bilim Günleri’nde ise 300 ulusal katılımcılı, 16 sponsorlu 2 günlük bir konferans geçirdik. 2012 Kongremize ‘Doktorum’ programı sunucusu Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, Cenani-Lenz sendromunun isim babası, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıklar Anabilim Dalı’ndan emekli öğretim üyemiz Prof. Dr. Asım Cenani ve London Imperial College’dan Naim Kadoglou ve öğrencileri katılarak bizimle tecrübelerini ve bilimsel projelerini paylaşmıştır.

8-9 Mart 2014 tarihinde yapacağımız bilim günlerine herkes davetlidir.

Ödüller
Siz de araştırma ve çalışmalarınızı, hem arkadaşlarınıza hem meslektaşlarınıza göstermek istiyorsanız, Cerrahpaşa Bilim Günleri sizin için mükemmel bir fırsat.

Hem de sözlü ve poster sunumlarında dereceye girenlere 1000 TL’ye kadar ödül var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.