Amgen Teach: Bilim İçin El Ele Projesi

Projesi
Bilim Projesi

Amgen Teach: Bilim İçin El Ele Projesi

Değerli Öğretmenlerimiz,

Kalkinma Atölyesi, ODTÜ-BİLTEMM ve European Schoolnet işbirliği ile Ankara’da yürütülen “Bilim İçin El Ele” projesi ve mesleki eğitim faaliyetlerinin 4. yılı hakkında sizleri bilgilendirmek ve eğitimlere davet etmek istiyoruz.
“Amgen Teach: Bilim İçin El Ele” Ankara’daki ve diğer illerde ki okullarda görev yapan orta okul ve lise fen bilimleri öğretmenlerinin araştırma-sorgulama tabanlı uygulamalar konusunda bilgi, deneyim ve yeterliliklerini artırmayı hedefleyen bir projedir.

Proje kapsamında, 6, 7 ve 8 Eylül 2017 tarihinde, 3 günlük, paralel iki oturum şeklinde, toplamda 60 öğretmenimiz için hizmetiçi eğitim faaliyetleri düzenlenecektir. Eğitimler Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yapılacaktır.

Toplam başvuru sayısının kontenjanı aşması durumunda branş ya da tarih değişikliği önerilerini sizlere ileteceğiz.

Eğitimler için herhangi bir ücret talep edilmeyeceği gibi katılan öğretmenlere ücret de ödenmeyecektir. Ancak, eğitimler süresince katılımcılara öğle yemeği ve aralarda ikramlar sunulacaktır.

Projeye katılmak isteyen öğretmenlerimiz için başvurular
www.amgenteach.eu/register

adresi üzerinden, 08 Ağustos 2017 tarihinde başlamış olup 20 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecektir.

EUN sistemi üzerinden kayıt işlemlerinde size yardımcı olabilecek kayıt kılavuzlarına linkten ulaşabilirsiniz.

Lütfen verilen notları okumayı unutmayınız.

İlginiz için teşekkürler.

Prof. Dr. Murat Günel
Proje Yürütücüsü

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için;
Sedef Orman: [email protected]

Önemli Notlar:
• Kayıt işlemlerinizde TC kimlik numarası, çalışılan kurumun tam adı, ilçe, il, telefon numarası ve e-mail adresi gibi bilgilerin eksiksiz ve doğru beyan edilmesi gerekmektedir. Kayıt formundaki bilgilerin eksikliği yasal izinli-görevli sayılma, kesin kayıt yada iletişim problemlerine neden olmaktadır.
• Eğitim faaliyetlerine Ankara dışından katılımlar için proje tarafından yolluk, konaklama ve benzeri giderler ödenmeyecektir.
• Eğitim faaliyetleri katılımcılarına talep ettikleri taktirde proje yürütücüsü ve ODTÜ-BİLTEMM imzalı davet mektubu sağlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin