Acıbadem Öğrenci Kongresi Onkoloji ve Onkolojik Cerrahi

Acıbadem Öğrenci Kongresi
Onkoloji ve Onkolojik Cerrahi

A Look Into Science (ALIS), Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen uluslararası kongredir. Alanında yetkin konuşmacılar, öğrenci poster sunumları ve çok sayıda atölyelerin bulunduğu dolu dolu üç günden oluşmaktadır.

ALIS 2018 yönetim kurulu olarak misyonumuz, tüm alt kolların doğru iletişim içerisinde bulunarak ve belirlenen hedefleri yerlerine getirerek çalıştıklarından emin olup 4-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak olan kongreyi birlik içerisinde oluşturmaktır. ALIS direktörlüğünün her yıl değişmeyen vizyonu, uluslararası kitleler için kongre sağlamak ve Türkiye’nin en prestijli öğrenci kongresi olarak onur unvanı kazanmaktır.

Her yıl düzenlenen kongrede yeni temalar belirleniyor ve ALIS 2018 için Onkoloji teması tıp fakültesi öğrencilerimiz tarafından seçildi. Onkoloji, zengin tarihe, geniş kapsamlı araştırma ve heyecan verici gelişmelere sahip büyüleyici bir konudur. Katılımcıların yoğun çalışmalarını ve özverisini kutlayacak olan kongremize ev sahipliği yapmak bize çok heyecan veriyor, katılımcı kontenjanımızı bu sene arttırmış olmaktan da gurur duyuyoruz.

İstanbul
4-6 Mayıs 2018

Acıbadem Üniversitesi

Kerem Aydınlar Kampüsü

İstanbul / Türkiye