2015 Atık Yönetimi Sempozyumu

2001 yılında Bakanlığımız bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.
Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, çevresel STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler, Belediyeler) bilgi alışverişinde bulunulması ve Atık Yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 25-29 Ocakta, Antalya’da 4 gün sürecek “Atık Yönetimi Sempozyumu” düzenlenecektir.
Sempozyumda katılımcılarımızın 1.180 (KDV dahil) ücret ödemeleri gerekmektedir. Bu ücret mukabilinde tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transfer organizasyon tarafından karşılanacaktır. Sempozyum sonunda Bakanlığımız tarafından katılımcılarımıza “2015 Atık Yönetimi Sempozyumu Katılım Sertifikası” verilecektir

​Katılımcılar 1.180 TL (KDV Dahil) ücretlerini Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, Ziraat Bankası, Ankara Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR17 0001 0025 3352 1264 1250 21 no.lu hesaba yatırmaları gerekmektedir.
Dekont no belirtilmeyen kayıtlar dikkate alınmayacaktır.
Katılımcıların ücreti yatırdıktan sonra www.tucev.org sitesinde yer alan kayıt formunu doldurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Katılımcılar faturalarını faaliyet sırasında fatura bankosundan temin edebilirler.​

Katılımcıların sempozyuma katılmaması durumunda ücret iadesi yapılmayacaktır.

Sempozyum Maritim Pine Beach Belek – ANTALYA’da gerçekleştirilecektir.

Son Kayıt Tarihi: 19 Aralık 2014

Ümit Mah. 2539 Sokak No: 2 Ümitköy /ANKARA Tel: (0.312) 215 97 36 Fax: (0.312) 215 97 33
www.tucev.org – e-mail:tucevvakif@gmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.