2. Ulusal KSÜ Tıp Öğrenci Kongresi

Değerli Öğrenciler ve Öğretim Üyeleri

Sizleri 08-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan 2. Ulusal KSÜ Tıp Öğrenci Kongresi’ne davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Bu yıl kongremizi Ulusal düzeyde gerçekleştireceğiz. Böylece diğer tıp fakültelerindeki öğrencileri ve öğretim üyelerini Kahramanmaraş’ta öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz ile buluşturmayı ve hocaların öğrencilerimize tecrübelerini aktaracakları bir ortam sunmayı amaçlıyoruz.Kongremizde alanında yetkin, birbirinden değerli akademisyenlerin sunumları yanında, siz sevgili öğrencilerimizin de sunumları yer alacaktır.

Geçen yıl başlattığımız öğrenci kongremizin ikincisini düzenlemenin heyecanı içindeyiz. Amatör bir ruhla çıktığımız yolculukta giderek geliştiğimizi görmekteyiz. Öğrencilerimizin kongreye katılımı, sunumlar yapmaları çok heyecan verici bir duygu. Geçen yıl düzenlediğimiz kongrede öğrencilerimizin ne kadar güzel sunumlar yaptıklarını, heyecanlarını gördük ve geri bildirimlerinde kongrenin tekrar düzenlenmesi şeklindeki taleplerini aldık. Bu yıl farklı üniversitelerden öğrenci ve akademisyenleri bir araya getirerek başarılı bir kongre gerçekleşeceğimize inanıyoruz.

Doğu Akdeniz Bölgemizin incisi Kahramanmaraş’ta konuklarımızı ağırlamaktan onur duyarız. Eşsiz doğası, çok eski tarihi, zengin kültürü, muhteşem lezzetleri ve özellikle de dondurması ile Kahramanmaraş sizlere doyumsuz anlar yaşatacaktır.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ramazan GÜNEŞAÇAR

İnt. Dr. Gökhan KÖKÜSARI

Kongre Başkanları

Kongre Tarihi ve Yeri

2. Ulusal KSÜ Tıp Öğrenci Kongresi, 08-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Kongrenin Dili

Kongrenin resmi dili Türkçedir.

Kongre Web Sitesi

E-posta: ksutipfakultesikongre@gmail.com

Web: tipogrencikongre2014.ksu.edu.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.