17. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak her yıl “İktisat Öğrencileri Kongresi” düzenlemekteyiz. Kongremiz başlangıçta ulusal düzeyle yapılırken, 2006 yılından itibaren uluslararası nitelik kazanmıştır. Bu yıl on yedincisini düzenlemekten büyük gurur duyduğumuz kongremiz 7-9 Mayıs 2014 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecektir. Öğrencileri sınırlandırmamak ve yaratıcılıklarını geliştirmek amacıyla bu yıl da geçtiğimiz yılda olduğu gibi üst başlık belirlenmemiştir.

17. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresinin açılış dersini verecek olan çok değerli davetli konuşmacısı ise Prof. Dr. Korkut Boratav’dır.

Geçtiğimiz yıl kongremize içlerinde Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, İngiltere, Çin, Azerbaycan, Gana, Fas, Tunus, Mogolistan, Iran ve Hindistan üniversitelerin de bulunduğu ülkelerden 144 bildiri özeti gönderilmiş bu bildiriler arasından 48 farklı üniversiteden 89 bildiri sunulmaya hak kazanmıştır. Ayrıca 20 bildirinin de poster bildiri şeklinde sunulmasına karar verilmiştir.

17. ULUSLARARASI İKTİSAT ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ’ ne yurtiçi ve yurtdışından tüm üniversite öğrencileri, kamu ve özel sektör temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğretim üyeleri davetlidir.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
17. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi
Organizasyon Komitesi

İLETİŞİM

Arş. Gör. Gülçin Gürel

Ege Üniversitesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
35100 Bornova/İZMİR

Telefon: +90 232 3113164
Fax: +90 232 3734194

E-Mail: kon[email protected]
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.