Ana SayfaeTwinning Öğretmen Projeleri"Yaşayan Şehirler" adlı e Twinning projesinin tanışma online görüşmesi yapıldı

“Yaşayan Şehirler” adlı e Twinning projesinin tanışma online görüşmesi yapıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılı için eTwinning projelerinden “Yaşayan Şehirler” projesinin tanışma ve ön hazırlık konulu ilk online görüşmesi,20 Temmuz 2019 tarihinde yapıldı. Proje kurucularımız Gonca öğretmen ve Handan öğretmendir. Projeye, Türkiye’nin farklı illerinden öğretmenler katılım göstermiştir. Bu proje ile, web 2.0 araçlarını kullanarak çevremizi daha iyi tanıma ve tanıtma amaçlanmaktadır.

Yapılan online görüşmede önce proje üyeleri kendilerini tanıttı ve projeden beklentileri hakkında bilgiler verdi.

Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi felsefe grubu öğretmeni A.Akbulut,bu projenin sosyoloji dersinde kültür konusuna dahil olduğunu ve öğrencilerimizin Balıkesir ilini daha iyi tanıması,gelen misafirlere bölgenin tarihi ile ilgili bilgiler verebilmesi için katıldığını belirtti.
Yapılan görüşmede proje sürecinde aksaklıkların tesbiti ve giderilmesi, twinspace sayfa ve sohbet odasının kullanılması ile ilgili kararlar alındı. Online görüşmelerin projemiz süresince yapılacağı hatırlatıldı. Proje üyeleri olarak projenin herkes için başarılı olmasını diliyoruz. Toplantıya katılım sağlayanlara teşekkürler ediyoruz.