Yapay Zeka Türkiye Konferansı

Yapay Zeka Konferansı

Türkiye’nin en büyük yapay zeka topluluğu tarafından düzenlenen Yapay Zeka Konferansı (DeepCon’18) sizleri bekliyor!

Yapay zeka alanında uzmanların ve akademisyenlerin yer alacağı Yapay Zeka Konferansı başlıyor!

5-6 Ekim tarihlerinde Deep Learning Türkiye, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve HAVELSAN iş birliği ile ilki bu yıl düzenlenecek olan Yapay Zeka Konferansı (DeepCon’18) ile bu alanda çalışmakta olan akademi, özel sektör ve kamu aktörlerinin bir araya getirilmesi hedeflenmektedir. İki gün sürecek etkinliğin ilk gününde alanında uzman konuşmacıların sunumlarına, ikinci gün ise uygulamalı atölye çalışmalarına yer verilecektir.

YAPAY ZEKA ÜRETEN TÜRKİYE!
Büyük veri, Endüstri 4.0 gibi kavramlarla birlikte giderek daha hızlı şekillenen yeni çağda, yapay zeka kavramı, sadece bireylerin, kurumların ilgi odağı haline gelmemiş, devletlerin de ulusal stratejilerinde yer bulmuştur. Bu sene ilki düzenlenen Yapay Zeka Türkiye Konferansı (DeepCon’18) «yapay zeka üreten Türkiye» sloganıyla, ulusal
stratejinin bir parçası olabilmek, bu alandaki yeniliklerin sunulmasına ve tartışılmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecektir. Üreten güçlü Türkiye için uzman isimler ve uygulamalı atölyelerle sizleri buluşturmayı hedefleyen konferansımıza katılımınızı bekliyor, katkılarınızın ulusal çerçevede önemli bir üretme gücüne dönüşeceğine inanıyoruz.

http://deepcon.deeplearningturkiye.com

Deep Learning Türkiye Topluluğu
Deep Learning Türkiye Topluluğu; ülkemizde yapay zeka ve derin öğrenme alanında farkındalık yaratmak ve bu alanda çalışan, ilgilenen kişileri bir araya getirerek tecrübe, bilgi, birikim paylaşımının sağlanması ve bir arada çalışmalar yapılması amacıyla oluşturulmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

four × 3 =