Ana Sayfa Tübitak 4004 4005 4006 4007 4008 2237 TÜBİTAK 4005 Modern Sanat Odağında Bilim, Matematik ve Teknolojik Uygulamalar Eğitimi

TÜBİTAK 4005 Modern Sanat Odağında Bilim, Matematik ve Teknolojik Uygulamalar Eğitimi

TÜBİTAK 4005
TÜBİTAK 4005 Modern Sanat Odağında Bilim, Matematik ve Teknolojik Uygulamalar Eğitimi

TÜBİTAK 4005 Modern Sanat Odağında Bilim, Matematik ve Teknolojik Uygulamalar Eğitimi

Proje Yürütücüsü
Dr. FİLİZ KANSU ÇELİK
İSTANBUL FUAT SEZGİN BİLİM VE SANAT MERKEZİ

TÜBİTAK 4005 Modern Sanat Odağında Bilim, Matematik ve Teknolojik Uygulamalar Eğitimi projesi modern sanat, matematik, bilim ve teknoloji eğitimini ele alarak, süreç sonunda disiplinlerarası ve bütünleşik bir eğitim modülü oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

Proje içeriğinde video art, sanat ve matematik, STEAM becerileri, AR-VR, farklılaştırılmış ders planı hazırlama vb. eğitimleri bulunmaktadır. Söz konusu proje dâhilinde çeşitli branşlarla iş birliği içerisinde gruplar halinde çalışarak, modern sanat uygulamalarının STEM becerileriyle birleştirilerek, süreç sonunda bir eğitim modülü hazırlamanız beklenecektir. Proje eğitiminin bitiminden itibaren 2 hafta içerisinde bu modülü güncellemeniz ve geliştirmeniz beklenecektir. Süreç sonunda elde edilecek eğitim modülleri ile bir eğitim materyali hazırlanması planlanmıştır.

4-11 Eylül 2022 tarihlerinde yüzyüze İSTANBUL ilinde düzenlenecek, katılımcıların konaklama ve iaşe giderleri “TÜBİTAK 4005 Modern Sanat Odağında Bilim, Matematik ve Teknolojik Uygulamalar Eğitimi ” başlıklı proje kapsamında karşılanacak olan eğitim için, aşağıdaki başvuru formunu 18.07.2022 saat 23.59’ a kadar doldurmanız yeterlidir.

Hedef Kitle: BİLSEM de kadrolu görev yapan (Fen, Matematik, Bilişim , Sanat birimi ) öğretmenleri

Konaklama Yeri: İstanbul – Marma Otel
Proje Tarihi: 4-11 Eylül 2022

SmArt- Modern Sanat Odağında Bilim, Matematik ve Teknolojik Uygulamalar Eğitimi Katılımcı Başvuru Formu

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

two + seven =

Exit mobile version