Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Uygulamaları Kongresi

DEĞERLİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI,

Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü’nün öncülüğünde; Manisa Valiliği, İl Turizm ve Kültür Müdürlüğü, Önce Sağlık Derneği, Enerji Tıbbı ve Uygulamaları Derneği, Sağlık ve Doğal Terapiler Derneği’nin işbirliği ile mesir şenlikleri kapsamında 24-26 Nisan 2014 tarihleri arasında Manisa’da ‘Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Uygulamaları Kongresi’ düzenlenecektir.

Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi Hafsa Sultan’ı iyileştirmek için dönemin ünlü hekimi Merkez Efendi tarafından 41 çeşit baharat karıştırarak elde edilen ve şifalı olduğuna inanılan mesir macunu ile ünlü Manisa’mızda bu kongreyi düzenliyor olmak bizlere ayrı bir heyecan vermektedir.

Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Uygulamaları ile ilgilenen farklı meslek grup üyelerinin katılmasını beklediğimiz kongremizde, Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Uygulamalarının her yönü ile tartışılması en büyük dileğimizdir. Bilimsel programın yanı sıra sosyal program olarak da güzel ve keyifli vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Düzenleme kurulu adına sizleri kongremize davet ediyor, saygılar sunuyoruz.

Kongre Başkanları: Doç. Dr. Dilek ÖZMEN Doç. Dr. Sezgi ÇINAR PAKYÜZ

İLETİŞİM

Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu, Hemşirelik Bölümü

Tel: 0236 231 83 73 / 5832
0542 236 13 54

Faks: 0236 232 00 58

http://tat2014.cbu.edu.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.