Proje Yönetimi Profesyonelleri Dinamikler 2020′ de Buluşuyor

Proje Yönetimi
Proje Yönetimi

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan COVID19 virüsünden dolayı sizleri olası risklere karşı korumak amacıyla, büyük bir özveriyle ve heyecanla hazırlıklarına devam etmekte olduğumuz 16 Nisan 2020 tarihli Dinamikler 21. Uluslararası Proje Yönetim Kongremizi, tüm dünyayı etkisi altına alan ‘COVID19 virüsü’ nedeniyle programın akışını değiştirmeden 10 Eylül 2020 tarihine ertelemiş bulunmaktayız. Kongre lokasyonu yine Sheraton Grand Ataşehir Otel olacaktır.

 

Türkiye’de Proje Yöneticilerini ve Proje Yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYDwww.ipyd.org) tarafından Dinamikler Proje Yönetim Kongresi düzenlenmektedir.

Kongremizde yurtiçi ve yurtdışından ulaşım, üretim, telekomünikasyon, inşaat ve taahhüt, bilişim, finans, sağlık, kamu, bilim dünyası ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere farklı sektörlerden katılımcılara iletişim ortamı sunulması ve proje yönetim disiplini ile ilgili yeni uygulama ve gelişmelerin paylaşımı yapılmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve en büyük proje yönetim kongresi olma özelliğine sahip “Dinamikler 2020 / 21. Uluslararası Proje Yönetim Kongresi”, 16 Nisan 2020′ da Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Otel , “4. İnşaat Yönetimi Zirvesi” 17 Nisan 2020′ de Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüs’de gerçekleştirilecektir.
Kayıt ve Bilgi: www.dinamikler.org, ozkan@thelegoevent.com