Lise ve Üniversite Öğrencileri Arası Startup Şöleni

Startup Şöleni
Lise ve Üniversite Öğrencileri Arası Startup Şöleni

“Yeni normali şekillendirecek fikrim var” diyorsan, Start-Up Şöleni’ne hemen başvur, hem ödül kazan hem de fikrin gerçeğe dönüşsün!

T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi Girişimcilik bölümü olarak, Startup Şöleni ismini verdiğimiz ve bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz bir fikir yarışması organize ediyoruz. Fikir yarışması kapsamında en iyi üç fikir ödüllendirilmektedir.

Yarışmanın konsepti “Yeni Normalin Geleceği” şeklindedir.

Yarışmanın hedefi: Yeni normal sosyal hayatımızdan sağlığımıza, eğitim sisteminden çalışma yöntemleri ve saatlerine, temiz enerjiden ekonomik modellere kadar neredeyse her alanda değişim meydana getirdi. Bu değişim rüzgarı eskiden var olan ve yeni var olmuş problemlere çözümler üretmek için bir fırsat sundu. Bu fikir yarışmasının amacı, girişimcileri yeni normal hakkında fikir üretmeye teşvik etmektir.

ÖDÜLLER

1.lik 3.000 TL
Ücretsiz Entrecom Eğitimi

2.lik 2.000 TL
Ücretsiz Entrecom Eğitimi

3.lük1.000 TL
Ücretsiz Entrecom Eğitimi

KATEGORİSİ NEDİR?
Yarışmaya yeni normal süreci ve yeni normalin geleceği hakkında değişime öncülük edecek olan bütün fikirler başvurabilir.

KATILIM TÜRÜ NASIL?
Katılımcılar isterlerse bireysel olarak katılım gösterebilirler ya da grup olarak katılabilirler. Gruplar en fazla 3 kişi olabilir.

KİMLER KATILABİLİR?
Yarışmaya tüm Türkiye’deki lise, önlisans ve lisans öğrencileri katılım gösterebilir.

PLATFORM
Yarışmanın tüm süreçleri online olarak yürütülecektir.

Yarışmamızın internet sitesini ziyaret ederek daha fazla detaya ulaşabilirsiniz: