Küresel Güç, Enerji ve İletişim Konferansı

İletişim Konferansı

GPECOM 2019, güç, enerji ve iletişim mühendisliği araştırmalarını kapsayan bir yıllık konferans olması hedeflenen Küresel Güç, Enerji ve İletişim Konferansı’nın ilkidir. Konferans, 12-15 Haziran 2019, Kapadokya, Nevşehir, Türkiye’de yapılacaktır. GPECOM 2019’un amacı, enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı, güç elektroniği, elektrikli tahrikler, konvansiyonel ve yenilenebilir enerji sistemleri, son zamanlardaki mikrogruplar ve akıllı şebekeler, iletişim sistemleri ve en yeni araştırma sonuçlarını paylaşma fırsatı sunmaktır. teknolojiler. Tüm enerji altyapısının odaklanmış ve ilgili araştırma alanları üzerinde araştırmacılar, akademisyenler, profesyoneller, mühendisler ve endüstri arasında profesyonel bir ağ oluşturulması amaçlanmaktadır. Güç, enerji,

Tüm başvurular hakemli olarak değerlendirilecek ve özgünlük, yenilik, teknik ve / veya araştırma derinliği, konferansa uygunluk ve katkılara odaklanılarak değerlendirmeler yapılacaktır. GPECOM 2019, IEEE ve IEEE Türkiye Bölümü tarafından teknik olarak desteklenmektedir ve işlemler IEEE Xplore® Dijital Kütüphanesi, Scopus ve Web of Science Veritabanlarında yayınlanacaktır. Seçilen makaleler SCI Indexed, SCOPUS ve ISI Web of Science Indexed Journals dergilerinin özel sayılarında yayınlanacaktır. Bu üç günlük etkinlik, endüstri, akademi ve devlet sektörlerinden seçkin konuşmacılar, ilgili disiplinlerdeki uzmanlar tarafından verilen dersler, akranlar tarafından kapsamlı bir şekilde gözden geçirilen teknik makaleler içeren teknik oturumlar, çeşitli teknolojilerdeki en son eğilimlere odaklanan atölye çalışmaları ve rahat ve eğlenceli bir gala.

GPECOM 2019, Orta Anadolu’da, Türkiye’nin eski ve tarihi bir ilçesi olan Kapadokya’da yapılacaktır. Ana konferansa ek olarak özel oturumlar, çalıştaylar ve eğitim oturumlarının düzenleneceği Global Güç, Enerji ve İletişim Konferansı 2019’a (GPECOM 2019) katılmaya davet etmek bizim için büyük bir zevk.

GPECOM 2019 Teknik Bilgileri

TT1- Güç ve Enerji Mühendisliği

TT2- Yenilenebilir Enerji

TT3- Nükleer Enerji, Yakıtlar ve Yanma

TT4- Akıllı Şebeke Araştırmaları

TT5 – İletişim Teknolojileri ve Araştırmaları

TT6-Kablosuz İletişim Sistemleri

TT7- Güç ve Enerji Mühendisliği Eğitimi

http://gpecom.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin