Kalite Kongresi Çalıştayları 2013

Kongre Tarihi ve Yeri:
22. KALİTE KONGRESİ
12-13 Kasım 2013 İstanbul Kongre Merkezi Harbiye/İstanbul

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Kalite Kongresi Çalıştayları bu yıl, kongremizin “Mükemmelliği Paylaşmak” ana teması altında kendi alanlarında mükemmelliği yakalamış isimlere ev sahipliği yapıyor.
11 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilecek 22. Kalite Kongresi Çalıştaylarında, katılımcılarımız mükemmelliğin temel kavramları ile ilgili konularda bilgi ve deneyim kazanmanın ötesinde günümüzün dünya çapındaki sorunları ile ilgili görüşleri de paylaşma ve tartışma imkânı bulacaklar.
Geçtiğimiz yıl on beş başlık ile on beş değerli ismin yer aldığı çalıştaylarımızda bu yıl on yedi başlık ve on yedi değerli isim yer alıyor. Katılımcılar, rekabet ile baş etmede Aikido, Süreçleri iyileştirmede Maki Gami ile Uzak Doğudan ilham alırken, hafızalarımızda farklı alanlarda iz bırakmış isimlerden Sosyoekonomik Doğa ve İnsan İlişkisi, Hayatla İletişim gibi başlıklar altında yeni bir bakış açısına sahip olma fırsatı yakalayacaklar.
Müşteri Şikâyetleri, Stratejik İnsan Kaynakları, Stratejik Hedeflerden Bireysel Hedeflere, EFQM Mükemmellik Yolculuğu gibi her yıl yer verdiğimiz konuların yanında, Finansal Karar Verme, Mavi Yaka ile Sürekli Verimlilik Artışı, Kamuda İç Kontrol Uygulamaları gibi yeni konular yer alıyor.
Sınırlı kontenjanlar ile gerçekleştirilecek yarım günlük çalıştaylarımıza erken kayıt yaptırarak avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim

Organizasyon
Batuhan Ünlüçay
Vista Turizm ve Seyahat A.Ş.
Meclis-i Mebusan Cd. N:17 Vista Plaza Kat :6-7
Beyoğlu / İstanbul
Telefon : 0212 311 16 46
Faks : 0212 244 12 33

KalDer, Türkiye Kalite Derneği
Centrum İş Merkezi Aydınevler Sanayi Caddesi No:3 34854
Küçükyalı İSTANBUL
Tel : (216) 518 42 84
Faks: (216) 518 42 86

Basın İletişimi için:
Neslihan Cingi
[email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin