HAYATA YÖN VERENLER 2 ETWİNNİNG PROJESİ KAPSAMINDA MEHMET ÖZÜ TANIDIK

mehmet öz
mehmet öz pano

Mehmet Cengiz Öz ( Türkçe:  [mehmet dʒeɲɟiz OEZ] ; 1960 11 Haziran doğumlu), [1] profesyonel olarak bilinen Dr. Oz , bir olan Türk-Amerikan [2] [3] televizyon kişilik , kalp cerrahı , Columbia Üniversitesi profesörü [4] sahte bilimi destekleyici, [5] gazeteci ve yazar . [6] 2003 yılında Oprah Winfrey , Dr. Oz ile Discovery Channel dizisi İkinci Görüşüne ilk konuk oldu , [7]2004 yılından bu yana Oz, Oprah Winfrey Show’da düzenli olarak misafir oldu ve altmıştan fazla oyuncuya katıldı. [7] 2009 yılında tıbbi konulara ve kişisel sağlığa odaklanan günlük bir televizyon programı olan Dr. Oz Show , Winfrey’in Harpo Productions ve Sony Pictures Television tarafından başlatıldı . [8]

Alternatif tıbbın savunucusudur ve doktorlar, hükümet yetkilileri ve Popular Science ve The New Yorker dahil yayınlar tarafından kanıtlanmamış ürünleri ve bilimsel olmayan tavsiyeleri desteklediği için eleştirilmiştir . British Medical Journal fazlasını içeren tıbbi konuşma serisinin önerileri yarıdan bulunan bir çalışma yayınladı Dr. Öz Show Ya hiçbir kanıt yoktu ya da tıbbi araştırmalar çelişki. [9] Donald Trump Spor, Fitness ve Beslenme Konseyi Oz ‘ın atanması ‘uzmanlar üzerinde bilginlere’ seçmenin bir örnek olarak eleştirildi.

 

Hayata yön verenler 2 etwinning projesi kapsamında Mehmet Özü tanıdık. Konyalı bilim insanımızla gurur duyduk.Öğrenciler sunum hazırlayıp arkadaşlarına sundular. Öğrencilerin derse olan ve bilime olan ilgisi arttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

seventeen + nineteen =