GRATİS’İN 4. RESİM YARIŞMASININ KAZANANLARI BELLİ OLDU

Kişisel bakım ve kozmetikte birbirinden farklı ürünleri bir araya getiren mağazalar zinciri Gratis’in sosyal sorumluluk bilinciyle ve çocuklara resim sanatını sevdirip onların hayal dünyasına yeni pencereler açmak amacıyla bu yıl dördüncüsünü düzenlediği resim yarışmasının sonuçları belli oldu. “Hayallerindeki Oyun Parkını Yarat” konulu yarışmaya katılım yüksekti ve Türkiye’nin dört bir yanından resimler gönderildi. Profesyonellerden ve uzmanlardan oluşan jüri, resimleri değerlendirdi. Sonunda birbirinden değerli ödülleri almaya hak kazanan resimler seçildi.

Resim sanatı, çocukların hayal güçlerini olduğu gibi el becerilerini de geliştirmenin en keyifli yolu. Gratis bu nedenle her yıl ödüllü bir resim yarışması düzenleyerek çocukların gelişimlerine destek olmayı ve onlara resim sanatını sevdirmeyi hedefliyor. Yarışma için her yıl farklı bir konu belirleniyor. Bu yıl da çocuklardan, hayallerindeki oyun parkını yaratmaları istendi. Gönderilen resimler arasından dereceye giren 3 resim ve sahipleri belli oldu. Yarışma sonuçları, 23 Nisan 2013 tarihinde Gratis’in, web sitesi (www.gratis.com.tr) ve facebook (www.facebook.com/Gratis) sayfasından duyuruldu.

Hayallerindeki oyun parkını yarattılar, Gratis’ten ödülleri aldılar…

Antalya’dan Pelin Çimen birinciliği elde ederken Gratis’ten tablet PC kazandı. Yarışmanın ikincisi Kayseri’den Çağla Çiçek Tahtasakal oyun konsolunun, Kuşadası’ndan A. Defne Erkan ise üçüncülük ödülü olan dijital fotoğraf makinesinin sahibi oldu.

www.gratis.com.tr