GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi Online Davetiye

Eğitim Zirvesi
Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Dijitalleşme vizyonuyla interaktif eğitim teknolojileri üreten Looka Lab Bilişim Eğitim Medya Hizmetleri, Kodlama Vadisi, Looka Tech Lab Edu Social App, Looka Dijital Lab çözümleriyle GESS Türkiye’de E-58 no’lu standında ziyaretçilerle buluşuyor. Eğitim teknolojileri ve çözümleri sektöründen Looka Lab ve daha pek çok lider firmanın yer aldığı GESS Türkiye için ücretsiz ziyaretçi kaydınızı oluşturun.

En yeni eğitim teknolojileri uygulamalarını görebileceğiniz, sınıflar için yeni ve heyecan verici ürünleri bulabileceğiniz ve eğitimin geleceği ile ilgili çok çeşitli konferanslara katılabileceğiniz tek platform!

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2021, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçilerin doğrudan bir araya geldiği büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacaktır.

3 gün sürecek, yenilikçi içeriğiyle tüm kademelerden eğitimcilere hitap eden harika bir etkinlik!

Fark Yaratan Bir Eğitim Fuarı ve Konferanslar Dizisi

Dünyanın dört bir yanından bir araya gelecek olan endüstri liderlerinin ve her kademeden eğitimcinin vereceği konferansları ücretsiz olarak dinleyebilir, workshop’larına katılabilirsiniz. Ortak çalışmaya dayalı ve yenilikçi oturumları sayesinde öğrendiğiniz eğitim metotlarını hemen sınıflarınızda uygulamaya geçirebilirsiniz.

Size Özel Hazırlanmış İçerikler

GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi eğitim sektöründen doğru kişilerle sürekli olarak fikir alışverişinde bulunarak en doğru ve en güncel içerikleri aynı çatı altında sunmaya hazırlanıyor.

Ayrıca GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi Konferans’ında da yer alabilirsiniz! Öğrencilerinizi eğitime teşvik eden ilham verici yenilikleri duymak isteriz!

En Son Ürünleri ve Yenilikleri Keşfedin

Fuarımız global pazar liderlerinin canlı sunumlarının yanı sıra en yeni eğitim ürünlerini ve hizmetlerini ziyaretçilere sunacak. Dünya çapında tanınırlığa sahip eğitim fuarı ve konferanslarından biri olan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi tüm eğitim alanlarından 100’ü aşkın dünyaca ünlü eğitim markasının en iyi ve en yeni ürünlerine ev sahipliği yapacak.

Okul müdürlerinden tedarik müdürlerine, bölüm başkanlarından dekanlara, profesörlerden öğretmenlere kadar tüm seviyedeki eğitimciler için organize edilmiş olan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde herkes için bir şeyler var.

GESS Türkiye 27-29 Mayıs 2021’de, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda.
Ziyaretçi olmak için aşağıdaki linki kullanın.