EĞLENCE OKULU STARCITY OUTLET’TE

Starcity Outlet’te çocuklar eğlenceye doymuyor!

 

Yarıyıl tatili boyunca çocuklar hafta içi günlerde Starcity Eğlence Okulunda, hafta sonu ise animatörlü etkinliklerle tatilin keyfine keyif katacak.

 

Starcity Outlet’te sömestre boyunca gerçekleştirilecek olan etkinlikler, çocukları sadece eğlendirmekle kalmayacak; eğitici ve öğretici aktivitelerle minikler, kaliteli zaman geçirmenin de keyfine varacak.

 

26 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında hafta içi günlerde             14:00 – 16:00 – 18:00 saatlerinde; küçük mucitler için Deney ve Bilim Kulübü, miniklerin yaratıcı zekasının ortaya çıkaran Origami Kulübü, balonların renkli dünyasıyla eğlenmek için Balon Katlama Kulübü, gizli dünyaların sırlarını keşfederek eğlenmek isteyen çocuklar için İllüzyon Kulübü, eğitmenler eşliğinde ritim tutmak ve müzikle iç içe ve eğlence dolu bir gün geçirmek isteyenler ise Ritim Kulübünde buluşacak.

 

Starcity Outlet’te gerçekleşecek olan sömestre etkinliklerine tüm öğrenciler Starkids kartları ile ücretsiz katılacak. Starkids kartı olmayanlar hemen danışmaya koşacak, hemen Starkids kartlı olacak!

 

HAFTA İÇİ HERGÜN 14:00 – 16:00 – 18:00 SAATLERİNDE
26 Ocak ve 2 Şubat Pazartesi Deney ve Bilim Kulübü
27 Ocak ve 3 Şubat Salı Origami Kulübü
28 Ocak ve 4 Şubat Çarşamba Balon Katlama Kulübü
29 Ocak ve 5 Şubat Perşembe İllüzyon Kulübü
30 Ocak ve 6 Şubat Cuma Ritim Kulübü
HER HAFTA SONU ANİMATÖRLÜ ETKİNLİKLER

 

 

Detaylı Bilgi için:

Nida Türel: +90 212 603 40 40 [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here