Business & Organization Research Conference

Business & Organization Research Conference

Karabük Üniversitesinde düzenlenecek olan “Business & Organization Research” adlı uluslararası konferansımıza siz değerli bilim insanlarını davet etmekten büyük bir onur duymaktayız. Konferansımızın teması, yeni sosyal dinamiklerin bir sonucu olarak “Global Sorunlara Yerel Çözümler” dir. İşletme, İktisat ve çok disiplinli çalışmalarla sosyal bilimleri de kapsayan konferansımıza devam eden araştırmalarınızı, araştırma bulgularınızı veya tamamlanmış araştırmalarınızı gönderebilirsiniz. Tüm çalışmaların hakemlik sürecinden geçirileceği ve dünyanın önde gelen akademisyenlerini bir araya getirecek olan bu konferans, aynı zamanda güncel bilimsel meseleleri ve işletme yönetimi, kamu yönetimi, finans, yönetim ve organizasyon, örgüt sosyolojisi, sosyal hizmet gibi sosyal bilimler alanlarına ilişkin araştırma metodolojilerinin tartışılmasını sağlayacaktır. Fikirlerin paylaşıldığı ve bilim insanlarının kişisel ağlarını zenginleştireceği bu konferansta sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Konferansta sunulan bildiriler özet metin, genişletilmiş özet metin ve tam metin olarak konferans e-kitabında yayınlanacak olup ayrıca bilim kurulu tarafından değerlendirildikten sonra seçilen makaleler konferansı destekleyen dergilerde de tam metin olarak yayınlanacaktır.

Konferansın resmi dili Türkçe ve İngilizcedir.

Düzenleme Kurulu
Aşağıdaki alanlarla ilgili çalışma gönderebileceğiniz gibi konferansın temasına uyan ve alanlarda listelenmemiş olan konularda da çalışmalarınızı gönderebilirsiniz.

ALAN 1: Sosyal ve Toplum Çalışmaları

ALAN 2: Kent ve Politik Çalışmalar

ALAN 3: Kültürel ve Küresel Çalışmalar

ALAN 4: Çevresel Çalışmalar

ALAN 5: Örgütsel Çalışmalar

ALAN 6: Eğitim ve İletişim Çalışmaları

ALAN 7: Ekonomi, Finans ve Muhasebe

ALAN 8: İşletme ve Yönetim Çalışmaları

ALAN 9: Girişimcilik Çalışmaları

ALAN 10: Turizm İşletmeciliği

ALAN 11: Genel Alan

Özet Gönderimi İçin Son Tarih 29 Ağustos 2018
Tam Metin Gönderimi İçin Son Tarih 4 Kasım 2018
Kesin Kayıt İçin Son Tarih 3 Eylül 2018
Kongre Tarihi 12-13-14 Eylül 2018

http://borconference.com/tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.