7. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi

7. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi: Çevre için Plastikte İnovasyon

Bu yıl yedinci defa düzenlenecek olan PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi, her yıl olduğu gibi, PlastEurasia Fuarı’ndan bir gün önce, 28 Kasım 2012 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

“Çevre için Plastikte İnovasyon” ana teması ile gerçekleştirilecek olan Kongremizin alt başlıkları şu şekilde belirlenmiştir:

Geri dönüşüm
– Makineler

– Hammadde

– Atık yönetimi

Çevreyle dost plastik teknolojileri
– Hafif plastikler

– Plastik atıkları iş fırsatına dönüştürme

İnovatif teknolojik gelişmeler
– Makine ve makine yardımcı ekipmanları

– Hammadde

Değerli Meslektaşlarımız,

PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi Organizasyon Komitesi adına sizleri 28 Kasım 2012 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan 7. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi’ne davet etmekten kıvanç duyarız.

Kongrenin temel amacı, plastik sektöründe son zamanların en önemli araştırma ve geliştirme alanlarına dikkat çekmek, aynı zamanda gelecekte ilgi çekecek konuları belirlemek ve böylece daha önceki kongrelerimizde sağlanan başarıları sürdürmektedir. Ayrıca, 21. yüzyıl boyunca gelişen sürdürülebilirlik, yaşam döngüsü analizleri ve özellikle çevre güvenliği konularında çağdaş endüstriyel bilgi verilmesi hedeflenmiştir.

Bu kongre, plastik sektörünün önde gelen endüstri uzmanları, iş liderleri ve yatırımcıları için bu ilgi çekici alanda fikir ve görüş alışverişi için bir forum sağlayacaktır. Dünyanın dört bir yanından tanınmış önde gelen şirketlerden üstün konuşmacıların ve uzmanların bilgilerini paylaşmaları beklenmektedir.

Kongre boyunca plastik sektöründeki firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtımı için kongre giriş alanında Ana, Platin ve Altın Sponsorlar için stantlar yerleştirilecektir. Stantlar, plastik sektöründeki katılımcılar arasında yeni iş ve farklı araştırma fırsatları sağlayacaktır.

Kongremize katılmanız için sizi davet ediyor olmanın mutluluğu içindeyiz. Eski arkadaşlarınızla karşılaşmaya ve yenileriyle buluşmaya hazır olunuz. Dünyanın görmeye değer şehirlerinden biri olan İstanbul’da buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kongre Komitesi Başkanı ve PAGEV I. Başkan Yardımcısı
Yavuz EROĞLU

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı

Halkalı Cad. Tez-İş İş Merkezi No: 132/1 Kat: 4 Sefaköy / İstanbul

Tel.: 0212 425 13 13-14-15

Faks: 0212 624 49 26

e-mail: [email protected]