2016 Nükleer Bilimler ve Uygulamaları Kış Semineri

Nükleer Bilimler ve Uygulamaları Kış Semineri

4 – 11 Şubat 2016

Ilgaz / Örsem

Kontenjan: 30 Öğrenci

Ankara Üniversitesi, Nükleer Bilimler Enstitüsü Türkiye de Nükleer Bilimlerin uygulama alanlarında çalışan veya çalışmayı düşünen öğrencilerin vizyonunu genişletmek, bilgilerini artırmak, eksiklerini görmelerini sağlamak ve yeni araştırma konuları bulmalarına yardımcı olmak amacı ile 4-11 Şubat 2016 Tarihleri arasında Özel işbirliği anlaşması imzaladığı National Research Nuclear University (MEPhI) ile birlikte Ankara Üniversitesi Ilgaz Örsem Tesislerinde Türkiye deki herhangi bir enstitüde kayıtlı 35 yaşından gün almamış Yüksek Lisans veya Doktora öğrencilerinin katılabileceği Nükleer Bilimler ve Uygulamaları Kış Semineri düzenlemiştir. Katılmak isteyen öğrenciler aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurup 30 Aralık 2015 Çarşamba mesai saati bitimine kadar nbe@ankara.edu.tr adresine e_mail yolu ile ön kayıt yaptırabilirler. Düzenleme Kurulunun kabul ettiği ve Ocak ayının ilk haftasında açıklanacak olan Kış Seminerine katılacak genç araştırmacıların yol ve konaklama giderleri TÜBİTAK’ın 2229-Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı tarafından karşılanacaktır.

Yaz Okulu 4-11 Şubat 2016 tarihlerinde Ankara Üniversitesi, Ilgaz / ÖRSEM tesislerinde yapılacaktır. Tesislerde öğrenciler ikişer kişilik odalarda her şey dahil olarak konaklayacaklardır.

Tesislere 4 Şubat da giriş yapılabilecektir. Seminerler 5 Şubat’ta başlayıp, 10 Şubat’a tamamlanacak ve 11 Şubat öğlene kadar çıkış yapılacaktır.

Sertifika sınavına girebilmek için seminerlerin %90 ına devam edilmesi gerekmektedir. Sınava giremeyen veya kamp kurallarına uymayan öğrenciler için hiçbir ödeme yapılmayacaktır. Sertifika sınavından yüz üzerinden 70 alan öğrencilere sertifika, diğer öğrencilere katılım belgesi verilecektir.

Kayıt Formu İndir

iletişim
Ankara Üniversitesi

Nükleer Bilimler Enstitüsü

06100 Tandoğan / ANKARA

Santral : 0 (312) 212 85 77

Telefon : 0 (312) 212 03 84

Faks : 0 (312) 215 33 07

e_mail: nukbile@ankara.edu.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.