17.Yönetim Bilimleri Kongresi

 

OYUNUN KURALINI SEN KOY!

16 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK)’nin 17.’si için geri sayım başladı! Bu sene Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 17. Yönetim Bilimleri Kongresi 3-4-5 Mart tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde!

3 gün sürecek olan etkinlik 4 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’16 sizleri bekliyor!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Bu yıl “Rule The Game” teması ile yola çıkan 17. Yönetim Bilimleri Kongresi‘nde sektörün önde gelen isimleri, değişen insan kaynakları uygulamaları, kariyer rekabetleri ve lider olma yolundaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır.

Dolu dolu geçen 3 günün ardından 5 Mart akşamı muhteşem bir kapanış gecesi ile 17.Yönetim Bilimleri Kongresi‘ni hep beraber sonlandıracağız. Kapanış Gecesi’nde sahne alacak sanatçımızı en kısa sürede sizlere duyuracağız.

17. Yönetim Bilimleri Kongresi ’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, http://www.facebook.com/YBKongresi sayfasından ve http://ybk.org.tr/üzerinden takip edebilirsiniz.

Bilet satışlarımız event/eventdetail/2168 üzerinden yapılmaktadır.

*İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin etkinlik için hiçbir ücret ödemesi gerekmez. Kayıtlarınızı http://ybk.org.tr/ adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar için bizi takip etmeye devam edin.