Yüksek Lisans İçin Yeni Adım

Memur-Sen, Türkiye’nin dört bir yanında eğitim faaliyetleri yürüten Sınav Eğitim Kurumları’na ait Sınav Akademi ile yüksek lisans anlaşması yaptı. Anlaşmaya Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer imza attı.

Memur-Sen’in iki yıl önce başlattığı yüksek lisans seferberliğinde yeni bir adım atıldı. Geçen iki yılda Türkiye’nin çeşitli illerindeki üniversitelerle yaptığı anlaşmalarla 3 bine yakın üyesinin yüksek lisans yapmasını sağlayan Memur-Sen, üyelerinin en iyi hizmeti alabilmesi için Türkiye’nin köklü ve önemli eğitim kurumlarından Sınav Eğitim Kurumları’na ait Sınav Akademi ile danışmanlık hizmeti konusunda iş birliği anlaşması yaptı. Memur-Sen Konfederasyonu’nun 800 bine yaklaşan üyesine başta yüksek lisans olmak üzere çeşitli eğitim fırsatları sunmak için kurduğu Memur-Sen Akademi, önemli bir anlaşmaya imza atmış oldu.
Genel Başkan Ahmet Gündoğdu ve Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer tarafından Memur-Sen Genel Merkezi’nde imzalanan anlaşma gereği, Memur-Sen’in, üyelerine sunduğu başta yüksek lisans olmak üzere çeşitli eğitim hizmetlerinin planlanması ve yürütülmesi süreçlerini Sınav Akademi üstlenecek.

Geçen iki yılda başka eğitim kurumlarından danışmanlık hizmeti alan Memur-Sen Akademi, yeni dönemde Türkiye’de çok sayıda şubesi ve personeliyle başarılı bir eğitim kurumu olarak kendisini kanıtlayan Sınav Akademi ile yoluna devam edecek.

2014-2015 Güz Dönemi Yüksek Lisans Başvuruları Başladı

Memur-Sen Akademi’de 2014-2015 Güz dönemi kayıtları başladı. Sınırlı sayıdaki kontenjanlar ve detaylar için linkini inceleyebilirsiniz. Linkteki başvuru formunu doldurmanız halinde eğitim koordinatörleri sizleri arayarak daha detaylı bilgi verecektir.