Yönetim ve Mühendislik Günleri – ODTÜ Verimlilik Topluluğu

ODTÜ Verimlilik Topluluğu
Yönetim ve Mühendislik Günleri

ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük iş ve kariyer etkinliklerinden biri olan Yönetim ve Mühendislik Günleri, bu yıl da üst düzey konuşmacılarla fark yaratmaya hazırlanıyor.

Üst düzey yöneticilerin ilham verici kariyer hikayelerini paneller, söyleşiler aracılığıyla dinleyebileceğin, zengin fuayesiyle göz kamaştıran YMG’nin yanı sıra bu sene YMG+ Kimya, Oyun ve Robotik sektörlerinde gerçekleşecek teknik oturumlarla ve kendi fuayesiyle, ilgili sektörlerle alakalı sorularını gidermek için geliyor! Her konuşmacının kendi yetkinlik alanındaki temalarda konuştuğu ve tecrübesini aktardığı etkinliğimizde, 22 yıldır en yetkin isimlerle katılımcılarımızı buluşturmaktayız. Yaklaşık 2000’i aşkın katılımcı ağırlayan ve bu yıl Garanti BBVA ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlik,

BOSCH Türkiye ve Orta Doğu İnsan Kaynakları Umut Güvenç,

PWC Türkiye Ülke Kıdemli Ortağı Cenk Ulu,

LOREAL Tüketici Ürünleri Satış Direktörü Volkan Yıldız

ve daha fazlasını sizlerle buluşturacak. Sektörlerinde lider şirketlerin üst düzey yönetici ve mühendisleri YMG ve YMG+ kapsamında, tamamen ÜCRETSİZ, ENGELSİZ ve SERTİFİKALI olarak 21-22-23 Şubat 2023’de ODTÜ KKM’de! Bu sene YMG, #aradığınherşey’i bulabileceğin şekilde geliyor.

Kayıt Olmak İçin: https://ymg.odtuvt.org.tr/ymg23/

Detaylı Bilgi İçin: https://ymg.odtuvt.org.tr

Takipte Kalabileceğiniz Sosyal Medya Hesaplarımız:

https://www.instagram.com/odtu_vt/

https://twitter.com/YMG_VT_ODTU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

1 × four =