Yeni Nesil Pazarlama Eğitimi

İGED AKADEMİ: Yeni Nesil (Digital) Pazarlama Eğitimi (Sertifikalı) – 18 Eylül Çarşamba 10.00 – 17.00

DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ

18 Eylül Çarşamba 10.00-17.00

SERTİFİKALI

Eğitimin Amacı
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yenilenen ve gelişen geleneksel çalışma prensiplerinden biri olan pazarlama modelleri, yeni nesil pazarlama veya bilinen adıyla dijital pazarlama olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğitimin amacı; yenilenen bu süreçte şirketlerin daha verimli yeni nesil pazarlama stratejileri oluşturabilmesi, dijital pazarlamanın satış grafiklerine etkilerinin örneklerle incelemesi ile şirketleri için bu olası etkilerin görülebilmesi ve sürece dahil olmak için izlemeleri gereken yolu keşfedebilmelerinin sağlanmasıdır.

Eğitim İçeriği
· Pazarlama sürecinin gelişimi ve Dijital Pazarlama
· Dijital Pazarlama’da kullanılan iletişim araçları
· Sosyal Medya kavramı ve bu alanda gelişen pazarlama süreci
· Dijital Pazarlama’da reklamların konumu
· Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi ve Projelendirmesi
· Dijital Pazarlama’nın şirketlere etkisi ve örneklemeleri
· Vaka analizleri – Uygulamalar

Eğitim Süresi: 1 Gün

EĞİTMEN: Aysun DEMİRDÖĞEN

1987 doğumlu olan Aysun Demirdöğen, lisans öğrenimini Çukurova Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince Bakanlık ve il düzeyinde çeşitli projelerde ve konularda yurtiçi – yurtdışı çalışmalarda bulunmuş ve eğitim – seminerler vermiştir. Lise hayatında başlayan proje çalışmaları Tübitak ve BUSEF gibi uluslararası yarışmalarda çeşitli dereceler alması ile devam etmiştir. Yaklaşık 3 yıldır dahil olduğu dijital medya gelişimleri ve sektörleri etkileme süreçleri çalışmalarında, bir çok firmanın Dijital Medya Çözümleri işlerini yönetmiş, bu alanda ve alt kollarında eğitimler vermiş, strateji gelişim süreçlerinde bulunmuştur. Şu an bu alanda VERA’da eğitmen olarak yer almaktadır.

Avrupa Birliği Hibe Fonları ve Projeleri ile ilgili olan çalışmaları hayatının önemli bir kısmını oluşturan Aysun Demirdöğen, bu konuyla paralel olarak 2013 yılında Marmara Üniversitesi AB Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimine başlayarak akademik çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca ödüllü bir Satranç sporcusu olan Aysun Demirdöğen, özel olarak bazı sporculara Satranç Antrenörlüğü yapmaktadır.
PROGRAM GÜNÜ VE YERİ

18 Eylül Çarşamba 10.00-17.00

İGED – HALASKARGAZİ CADDESİ NO:141 KAT:2 OSMANBEY/ŞİŞLİ

(ATATÜRK PEMBE KÖŞKÜ KARŞISI)

Kontenjanlar sınırlıdır, lütfen yerinizi ayırtınız.

TOPLAM ÜCRET
EĞİTİM KATILIM ÜCRETİ KDV DAHİL 200 TL
(KDV oranı: %18)

4 KİŞİ VE ÜZERİ KATILIMLARDA
HER KATILIMCI İÇİN KDV DAHİL 175 TL
(KDV oranı: %18)
4 KİŞİ VE ÜZERİ KATILIMLARDA
HER KATILIMCI İÇİN KDV DAHİL 175 TL
(KDV oranı: %18)

Toplam Süre: 7 SAAT

Detaylı bilgi, sorularınız ve kayıt için 212 246 08 08 – 530 923 45 32 nolu telefondan veya [email protected] adresinden Eğitim Danışmanımız Şenol Bey ile irtibata geçiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin