VIII. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi

Eğitim Kongresi
TURKCESS

Değerli Meslektaşlarımız;
VIII. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi 20-23 Temmuz 2022 tarihleri arasında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

Kongrenin ana teması “21. Yüzyılda Göç ve Eğitim” olarak belirlenmiştir. Kongremizde Türkçe, İngilizce, Rusça ve diğer Türk Dillerinde sunum yapılabilecektir. VIII. TURKCESS kongresi daha önceki yıllarda Sinop, Gaziantep, Üsküp, Bakü ve 2019 ve 2020 yılında İstanbul’da son olarak da 2021 yılında Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesinde gerçekleştirilmiştir.

Disiplinlerarası TURKCESS etkinliklerine yirmiden fazla ülkeden yüzlerce akademisyen katılmıştır. TURKCESS 2022’de yapılacak olan kongremizde; araştırmacıların, yüksek nitelikli akademik bir toplantıda, dünyanın farklı bölgelerinden akademisyen ve uygulayıcılar ile tanışarak, birebir irtibatla kendi iletişim ağlarını genişletme fırsatı bulacakları bir platform sağlamaktır.

Tüm Bilim insanlarımızı VIII. Uluslararası TURKCESS Kongresine davet etmekten mutluluk duyar, kongrede görüşmek dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,
Prof. Dr. M. Engin DENİZ
Düzenleme Kurulu Başkanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 × 5 =