Vakıf Emeklilik “Kumbara Tasarımı” Resim Yarışması

Vakıf Emeklilik “Kumbara Tasarımı” Resim Yarışması

Çocuklar, tasarruf bilincini küçük yaşta öğrenecek

Çocuklarda tasarruf bilincini oluşturmak amacıyla 11 ilde MEB desteği ile düzenlenen Vakıf Emeklilik “Kumbara Tasarımı” Resim Yarışması için başvurular başladı. Seçici kurulun değerlendirmesi sonucu kazanan eserler, 30 Ekim 2015 tarihinde www.vakifemeklilik.com.tr adresinden duyurulacak.

Bireysel Emeklilik sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, çocuklarda küçük yaştan itibaren tasarruf bilincini oluşturmak amacıyla “Kumbara Tasarımı” Resim Yarışması düzenliyor. Vakıf Emeklilik tarafından ilk kez düzenlenecek olan yarışma; İstanbul, Adana, Antalya, Ankara, Bursa, İzmir, Samsun, İzmit, Erzurum, Diyarbakır ve Kayseri ilindeki ilkokul öğrencilerine yönelik yapılıyor.

 

Vakıf Emeklilik projeyle, gelecek nesillerin büyüdüklerinde kendi tasarruflarına ve ülkemizin tasarruflarına yön verebilmesi için bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Hayallerindeki kumbaranın resmini yapan, ilkokul öğrencisi her çocuk, yarışmaya başvuruda bulunabilecek. Yarışmaya katılacak öğrenciler, eserlerini 1 Eylül 2015-     19 Ekim 2015 tarihleri arasında kendi okul müdürlüklerine teslim edecek.

 

Seçici kurulun değerlendirmesi sonucu kazanan eserler, 30 Ekim 2015 tarihinde www.vakifemeklilik.com.tr adresinden duyurulacak. İlk üçe giren öğrencilere bisiklet ve scooter hediye edilecek.