VAKAVT Ulusal Vaka Analizi Yarışması

VAKAVT Nedir?

VAKAVT Projesi ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından düzenlenen ulusal vaka analizi yarışmasıdır. Bu yarışma ile üniversite öğrencilerinin vaka analizi konusunda deneyim kazanması, kısıtlı zamanda sorun çözme becerilerini geliştirmeleri, iş hayatında karşılaşılabilecek sorunlarla şimdiden tanışmaları sağlanmaktadır.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Ulusal çapta gerçekleştirilen yarışmada bölüm kısıtlaması olmadan Türkiye’nin her yerindeki başarılı okullardan gelecek üniversite öğrencileri kıyasıya mücadele edeceklerdir. VAKAVT sadece teknik becerilerin ölçüldüğü bir vaka analizi yarışması olmayıp yarışmacıların süreç boyunca farklı alanlardaki becerilerinin ölçülmesini ve kendilerini her alanda test etmelerini sağlayan bir etkinliktir.

VAKAVT BANA NE KATAR?

Süreç boyunca, yarışmacılar araştırma yapma, yapılan araştırmaları etkili bir şekilde kullanabilme, takım halinde çalışabilme, kısıtlı zamanda en doğru kararı verebilme becerilerini test ederken iş hayatında karşılaşabilecekleri durumları da etkinlik süresince deneyimlemiş olacaklardır. Katılan her yarışmacıya maksimum yararı sağlamak amacıyla şirketlerden verilecek eğitimler ve workshoplar ile farklı bir bakış açısı kazandırılmaya çalışılmaktadır. Yarışmamızın sonunda gerçekleştirilecek olan kokteyl sayesinde katılımcıların network sağlarken aynı zamanda da jürilerden geri bildirim alması, hatalarını görmeleri ve şirket yetkilileri ile birebir iletişimde bulunarak iş hayatı hakkında daha fazla fikir almalarını sağlamaktayız.

Etkinlik Tarihi: 19-20 Aralık 2015

Son Başvuru Tarihi: 11 Aralık 2015

Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.