UC Museum of Paleontology

California Müzesi Paleontoloji Üniversitesi’nin misyonu, yaşam öyküsü ve araştırma ve eğitim yoluyla Yeryüzünün yaşam potasındaki çeşitliliği anlayışı araştırmak ve teşvik etmektir.

UCMP öncelikle bir araştırma müze ve böylece bizim koleksiyon sadece . Ancak, muhteşem bir koleksiyonun dışında ekranda fosil sergileri, sınırlı sayıda Tyrannosaurus rex montaj ve diğer bazı dinozor fosilleri. Bunlar görülebilir, ücretsiz, her zaman Valley Yaşam Bilimleri Binası açıktır.

UC Paleontoloji Müzesi yaşam öyküsü ve Yeryüzünün yaşam potasındaki çeşitlilik odaklanarak Berkeley, lisans ve lisansüstü programları için eğitim desteği sağlar .

Lisans programları

Paleontoloji, biyoloji ve jeoloji hem de ayrıntılı bilgi ve eğitim gerektiren ortak bir disiplindir. Örgün lisans Paleontolojinin programları genelde Amerikan kolej ve üniversitelerde yoktur. Bunun yerine, paleontoloji, jeoloji, yer bilimleri ve biyoloji önemli bir alt dalı olarak sunulmaktadır. University of California, Berkeley ilgilenen lisans öğrencileri, paleontoloji Bütünleştirici Biyoloji ya da Dünya ve Gezegen Bilimleri bölümlerinin büyük bir parçası olarak ders alabilir.
Paleontoloji Müzesi, tüm kaynaklarını koleksiyonları, laboratuarları, personel, araştırma programları, halka açık konferanslar, ve öğrenciler için istihdam olanakları ile bu kurslar ve programlar destekler. İlgilenen öğrenciler, kursları ve yüksek lisans başvuru bölüm bilgi için aşağıdaki web danışmalısınız.

Lisansüstü programlar

University of California, Berkeley, bir bölüm ve UC Paleontoloji Müzesi’nde merkezli Paleobiyoloji tam bir yüksek lisans programı sunmaktadır . Müze, özel tesisler, koleksiyonları ve lisansüstü öğrencileri uzmanlık sağlar ancak derece vermez . Paleontoloji vurgu ile lisansüstü bölümlerinde kazanılan olabilir Bütünleştirici Biyoloji (IB), Earth and Planetary Science (EPS), Coğrafya (G). Paleontoloji müfredatı oluşturmak için ilgili dersler, bu bölümlerin üzerinden sunulan ve bu bölümlerin tüm paleontoloji öğretim Müzesi’nde Küratörler .
Tesisleri, uzmanlık ve Müze koleksiyonları erişim Paleobiyoloji yarar öğrenciler. Ve çevresel bir taramalı elektron mikroskobu; İmkanları DNA izolasyonu, moleküler sıralama, makro ve mikrofosil hazırlık laboratuarları, paleohistology ve ıslak laboratuvarları. Müze fosil protistler, omurgasızlar, bitkiler ve millet olarak omurgalıların, yanı sıra modern omurgalı iskelet elemanları ve omurgasızlar büyük koleksiyonları en büyük koleksiyonlarından birine sahiptir.

California Üniversitesi Paleontoloji Müzesi
1101 Valley Yaşam Bilimler Binası
Berkeley, CA 94.720-4780
Faks: (510) 642-1822 E-posta: ucmpwebmaster@berkeley.edu