Türkiye’deki Birleşik Krallık mezunlarının başarılarını kutluyoruz

Türkiye’deki Birleşik Krallık mezunlarının başarılarını kutluyoruz

Birleşik Krallık’ta dünya standartlarında eğitim gören seçkin öğrencilerin aldığı eğitim, yaşamları boyunca onlara avantaj sağlıyor. Mezun Ödülleri, Birleşik Krallık yüksek eğitim kurumlarından mezun kişilerin seçtikleri alanda ulaştıkları başarıları ve Birleşik Krallık’ta gördükleri eğitimin bu başarıyı nasıl etkilediğini göstermek amacıyla düzenlenmektedir.

Yarışmada; Profesyonel Başarı, Girişimcilik ve Sosyal Etki olmak üzere üç kategori bulunuyor.

Profesyonel Başarı Ödülü, profesyonel sektörlerinde sergiledikleri örnek liderlik ve başarılarıyla kendini gösteren; yarattıkları etkiyi ve başarılarını kendi mesleklerine ve ötesine yansıtabilen Birleşik Krallık mezunlarına verilir.
Girişimcilik Ödülü, yenilikçi ve yaratıcı yeni fikirler, çözümler ve gelişim potansiyeli büyük iş fırsatları bulan veya bunların geliştirilmesine katkı sağlamak için etkin bir şekilde çalışan Birleşik Krallık mezunlarına verilir.
Sosyal Etki Ödülü, olumlu yönde sosyal değişimin oluşmasına ve insanların yaşamlarının iyileşmesine muazzam ölçüde katkı sağlayan ve çaba gösteren Birleşik Krallık mezunlarına verilir.
Başvuruların değerlendirilme süreci hakkında ayrıntılı bilgiye ve önemli tarihlere Study UK websitemizden ulaşabilirsiniz.

Kazananlar, Şubat 2019’da gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacaktır. Kesin tarih daha sonra duyurulacaktır.

Birleşik Krallık üniversitelerinden mezunsanız ve işinizin nasıl fark yarattığını dünyaya tanıtmak istiyorsanız, siz de Mezun Ödülleri için başvuru yapabilirsiniz. Ödül programına katılmak için başvurular başladı. Hikayenizi öğrenmeyi bekliyoruz.

Birleşik Krallık’ta Eğitim – 2019 Mezun Ödülleri için başvurular 4 Eylül’de başladı. Başvurular 11 Kasım’da sona eriyor.

Detaylar için tıklayınız