STANDARDLAR VE KALİTE İLE FARKINDALIK OLUŞTURMAK KONULU AFİŞ VE KARİKATÜR YARIŞMASI

TSE Üniversite Öğrencileri Yönelik Afiş, Slogan ve Karikatür Yarışması Düzenledi.

“STANDARDLAR VE KALİTE İLE FARKINDALIK OLUŞTURMAK” KONULU AFİŞ VE KARİKATÜR YARIŞMASI İLE “TSE, STANDARD, KALİTE” BAŞLIKLI SLOGAN YARIŞMASININ SON BAŞVURU TARİHİ 13 OCAK 2012

Türk Standardları Enstitüsü tarafından 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü münasebetiyle üniversite öğrencilerine yönelik olarak afiş, slogan ve karikatür yarışmaları düzenlenmiştir.

Yarışmaların amacı; 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nü üniversite öğrencileri ile birlikte kutlamak, yarışmaya hazırlanan gençlerimizin araştırma yaparak TSE hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak, TSE’nin bilinirliğini artırmak, standard, kalite ve tüketici bilincini geliştirmektir. Ayrıca yarışmalarla, öğrencilere farklı bakış açıları kazandırmak, yaratıcılıklarını desteklemek, sosyalleşmelerine katkıda bulunmak ve toplumsal konulara duyarlılıklarını artırmak hedeflenmektedir.

Afiş ve karikatür yarışmaları “Standardlar ve Kalite ile Farkındalık Oluşturmak”, slogan yarışması ise “TSE, Standard, Kalite” başlıkları ile gerçekleştirilecektir.

Son teslim tarihi 13 Ocak 2012 olan yarışmaların sonuçları 17 Şubat 2012 tarihinde Enstitümüzün web sitesinde (www.tse.org.tr) açıklanacaktır. Yarışmaların ödül töreninin 15 Mart 2012 Dünya Tüketiciler Günü’nde yapılması planlanmaktadır.