Spor Çalışmaları Merkezi Sertifika Programları

2005 yılında YÖK onayı ile kurulan Spor Hukuku Araştırma ve Uygulama Merkezimiz Mart 2012’de ismini ‘Spor Çalışmaları Merkezi’ olarak değiştirmiş ve çalışma alanların sporun sosyal bilimlerdeki tüm alanlarına genişletmiştir. Bu kapsamda, her yıl düzenlediğimiz sertifika programlarına bu yıl da devam etmekteyiz.

2012-2013 akademik yılında altıncısı düzenlenecek olan Spor İletişimi Sertifika Programı her yıl olduğu gibi bu yıl da spor medyamızın usta isimlerini ağırlıyor. Attila Gökçe, Fuat Akdağ, Tanıl Bora, Murat Ağca, Ahmet Çakır, Mert Aydın ve Okay Karacan gibi isimlerin ders vereceği programın giriş sınavı 10 Kasım’da Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleşecek. Detaylı bilgi ve önkayıt için:

Bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı’nda da birbirinden önemli isimler deneyimlerini katılımcılarla paylaşmaya devam edecekler. Dr Levent Bıçakcı, Şenes Erzik, William Gaillard (UEFA), Omar Ongaro (FIFA), Kemal Kapulluoğlu, Dr Nedim Türkmen, Abdullah Avcı ve Tuğrul Akşar gibi isimler programımızda bu sene de derslerini vermeye devam edecekler. Detaylı bilgi ve önkayıt için: