SEKTÖR OTORİTELERİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIYOR!

Yeni Nesil Teknolojiler

SEKTÖR OTORİTELERİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIYOR!

360 CNP Organizasyon tarafından hem bilgi alışverişi hem de ticari açıdan çok tatminkâr geçen konferansların tekrarı olan 360 CIO ZİRVESİ, 10 Mayıs 2018 günü Marriott Hotel Şişli İstanbul’da düzenlenecektir. ‘’Yeni Nesil Teknolojiler & Yeni Nesil İş Modellerinde Paradigma Değişimi” ana teması etrafında 360 CIO 2018 ZİRVESİ bu sene geleceğe odaklanacaktır.

Türkiye’nin ve dünyanın lider şirketlerinin CIO, CISO, IT, BT, genel müdür yardımcıları, direktörleri, küresel analistler, lider teknoloji sağlayıcılarıve akademisyenlerden oluşan yirmiyi aşkın konuşmacı ve oturum yer alıyor. Zirve kapsamında, Mastercard, Infonet, N11.com, Kığılı, Bosch, DHL, Odeabank, ING Bank, Jolly Tur, Okan Üniversitesi, AVAYA, İşnet, Bircom, Flokser, Toptel gibi lider kuruluşların Türkiye’nin hızla gelişen dijital dönüşüm ortamının geliştirilmesi ve yarının stratejilerinin şekillendirilmesi adına başarılı yöneticilerden bugünün trendlerini ve geleceğin teknolojilerini yakalamak, yeni iş modelleriyle birlikte, titiz öngörülere nasıl eriştiklerini ve herkesten önce uygulamaya geçirecekleri başarı garantili hareket planlarını nasıl yarattıklarını öğrenmek için şimdiden yerinizi ayırtın.

 

Beklentiniz ister belirli bir stratejinin uygulamasını sağlamak, ister maliyetlerini optimize etmek olsun, 20 farklı sektörden 150’ nin üzerinde şirket profesyonelleri ile stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmesine zemin sağlamaktadır

 

Kayıt ve bilgi için [email protected] +90 212 54 360 55  www.360cnp.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 − 5 =